Astora Art House

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
70 000 000 Ft70 M Ft 777 778 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 878 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 242
Erdélyi Miklós István
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

***Eladó panorámás családi ház Érden, a Természetvédelmi területre panorámás!***

Érden, a természetvédelmi területnél, faneves utcákban, a Cseresznyefa utcától nem messze eladó egy 3 szintes, összesen 90 nm2-es családi ház csendes, zöldövezeti környezetben. Az ingatlan szuterénből, földszintből és tetőtérből áll, kiváló elosztású, napfényes, otthonos hangulatú. Érvényes tervekkel a bővítést illetően!

A kertből gyönyörű, örök panoráma nyílik, teraszos kialakítása miatt ideális pihenésre, kertészkedésre vagy akár családi/baráti összejövetelekhez is. A telken kút is található, valamint egy 30 nm2-es pince biztosít extra tárolási lehetőséget.

A ház fűtését és melegvizét kombi cirkó szolgáltatja, radiátoros hőleadással. A tetőtérben klíma is beépítésre került, így nyáron is kellemes hőmérséklet biztosított.

A szerkezeti megoldások masszívak és tartósak:

Födém: E-gerenda vasbeton béléstesttel,

Tetőtér födéme: fa gerendás kivitel,

Homlokzati hőszigetelés: 10 cm vastag szigetelés.

A ház adottságainak köszönhetően kivételes panorámával és nyugodt környezettel várja új tulajdonosát, ideális választás mindazoknak, akik természetközeli, mégis jól megközelíthető otthonra vágynak Érden.

Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk.

Referencia szám: M316037
Speciális, ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk. Szerződésének szerkesztését nagy tapaszatalattal, kedvezményesen végezzük, akkor is, ha nem általam vásárol! Finszter Ügyvédi Iroda. Mentsen el.

Referencia szám: M316037-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

4 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
778 e Ft
997 e Ft 22%
Ennek az ára
Érd átlagár
70 M Ft m Ft
149.2 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd, Parkváros, Asztalos utca
Eladó családi ház

Érd

165 M Ft
5 szoba
191 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

115 M Ft
122 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd, Parkváros, Parkváros
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
5 szoba
160 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

225.5 M Ft
6 szoba
503 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Parád
Eladó családi ház