NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Érd

+ 10 kép 1/13
71 000 000 Ft71 M Ft 959 459 Ft/m2
2 szoba
74 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 1151 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624769710
Héring Rómeó
Duna House - Halásztelek

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Érd központjában egy kivételes lehetőségeket rejtő ingatlan!

Érd egyik csendes, mégis központi utcájában kínálunk megvételre egy 1151 nm-es, összközműves telken elhelyezkedő, 74 nm-es felújítandó családi házat. Az ingatlan két bejárattal rendelkezik, így akár két generáció együttélésére vagy külön hasznosításra is ideális.

A beton födémes kialakítás stabil alapot biztosít a felújításhoz vagy átalakításhoz, a telken található további 2 melléképület pedig extra tárolási vagy egyéb hasznosítási lehetőséget kínál.

Befektetők figyelem! A telekre ikerház és sorház építésére vonatkozó engedély is rendelkezésre áll, így kiváló választás projektben gondolkodóknak. Az ingatlan 3%-os hitelre is alkalmas, ami még vonzóbbá teszi a vásárlást.

Buszmegálló 3 perc sétára,  Közelben Stopshop, Érd alsó vasútállomás 
Főbb jellemzők:
Érd központi, mégis csendes elhelyezkedés
1151 nm-es telek
74 nm-es felújítandó ház
Két bejárat
Beton födém
Összközmű
2 melléképület
Ikerház és sorház építési lehetőség
Befektetésnek is kiváló

Ne hagyja ki ezt a sokoldalú lehetőséget saját otthonnak vagy fejlesztésre is tökéletes választás!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
959 e Ft
948 e Ft -1%
Ennek az ára
Érd átlagár
71 M Ft m Ft
153 m Ft 54%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

249.99 M Ft
6 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Liliom utca
Eladó családi ház

Érd

300 M Ft
3 szoba
184 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, 2030.ÉRDLIGET, KÖVIRÓZSA
Eladó családi ház

Érd

649 M Ft
6 szoba