Astora Art House

Eladó családi ház
Érd

+ 17 kép 1/20
198 000 000 Ft198 M Ft 1 070 270 Ft/m2
5 szoba
185 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Telekméret: 850 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabad Krisztina
Duna House - Budafok, Promontor Udvar

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó egy különleges, panorámás nézettel rendelkező ingatlan Érd kertvárosi részén! Az 2000-ben épült, tégla szerkezetű, felújítandó családi ház két generáció együttélésére is ideális lehetőséget kínál, köszönhetően a két szintes, tágas terekkel rendelkező kialakításának. A ház összesen 192 m2-es, melyből a földszinten egy külön bejáratú, 62 m2-es lakás található, míg az emeleti szinten 3 szoba biztosít helyet egy 130 m2-es lakóterületen. A beépíthető tetőtér további lehetőségeket nyújt a lakótér bővítésére.

A padló- és központi fűtést gáz cirkó biztosítja, így a téli hónapokban is garantált a meleg otthon. Az energiatakarékosság szempontjából fontos, hogy a ház szigetelt, így a rezsiköltségek kedvezőek maradhatnak. A kényelmet tovább növeli a házhoz tartozó két beállós garázs, valamint a 20 m2-es pince, amely tökéletes tárolási lehetőséget biztosít vagy akár vállalkozás szempontjából is hasznosítható.

A jó közlekedésnek köszönhetően könnyedén elérhetőek a környékbeli szolgáltatások, amely még vonzóbbá teszi ezt az ingatlant mindazok számára, akik a nyugalom és a természet közelsége mellett nem szeretnének lemondani a városi élet nyújtotta lehetőségekről.

Az ingatlan nem csak otthonként, de vállalkozás indításához is ideális helyszín lehet, hiszen a különböző funkciójú terek és a külön bejáratú lakrész sokféle lehetőséget rejt magában. Akár saját részre, akár befektetési céllal kerül sor a vásárlásra, ez az ingatlan biztosan megtérülő választás lesz.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy saját otthonát vagy vállalkozását Érd egyik legkedveltebb részén alapíthassa meg! Tágas terek, vállalkozásra is alkalmas helyiségek és egy csodálatos panoráma várja az új tulajdonost. Forduljon hozzám bizalommal, és lepje meg magát ezzel az egyedülálló lehetőséggel!

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Érden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Érd m² ár
1070 e Ft
897 e Ft -19%
Ennek az ára
Érd átlagár
198 M Ft m Ft
176.5 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Érd

Eladó családi házak a környékről

Érd
Eladó családi ház

Érd

110 M Ft
6 szoba
140 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Érd, Újfalu
Eladó családi ház

Érd

244 M Ft
5 szoba
175 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

85 M Ft
4 szoba
130 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

67 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

79.9 M Ft
5 szoba
152 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
5 szoba
175 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

95 M Ft
5 szoba
226 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

37.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

139.9 M Ft
3 szoba
236 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

249.99 M Ft
6 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

125 M Ft
4 + 1 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd, Parkváros, Visegrádi utca
Eladó családi ház

Érd

159.9 M Ft
5 szoba
165 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

129 M Ft
4 szoba
150 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Újhartyán
Eladó családi ház

Újhartyán

59.9 M Ft
4 szoba
75 m²
Tápióság
Eladó családi ház

Tápióság

71.5 M Ft
4 szoba
72 m²