Aerogate Homes

Eladó családi ház
Enying

+ 12 kép 1/15
27 500 000 Ft27.5 M Ft 312 500 Ft/m2
2 szoba
88 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 1487 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Boldizsár Krisztián
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Enyingen, a vasútállomáshoz közel kínálunk megvételre, egy 1980-as években épült, felújítandó, téglafalazatú családi házat.

A ház hasznos alapterülete: 88 m2

Az ingatlan a következő helyiségekből áll:

* kettő tágas szoba
* előszoba
* közlekedő
* konyha+étkező
* kamra
* fürdőszoba
* WC

A házban a villanyvezeték, a vízvezeték, valamint a nyílászárók is cserére szorulnak.

Az ingatlan fűtése fatüzelésű kandallóval történik, de emellett rendelkezésre áll egy cserépkályha is.

A házhoz tartozik egy önálló pince is, ami közvetlenül a konyha alatt található.

A telken megtalálhatóak még melléképületek, valamint tárolók és ólak is.

A közművek közül a villany és a víz is be van kötve, gáz az utcában található, csatorna nincs.

A ház tetőszerkezete fafödémes és cseréppel fedett.

Telek mérete: 1487 m2

A ház közelében iskola, óvoda, ALDI is megtalálható.

Amennyiben a vásárláshoz ingatlant kell eladnia, abban is szívesen együttműködöm Önnel, ha hitelt kell felvennie, BANKFÜGGETLEN hitelszakértőnk áll rendelkezésére.

Bővebb infóért várom jelentkezését!

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Enyingen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Enying m² ár
313 e Ft
426 e Ft 27%
Ennek az ára
Enying átlagár
27.5 M Ft m Ft
29.6 m Ft 7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Enying

Eladó családi házak a környékről

Alcsútdoboz, Szabadság utca
Eladó családi ház

Alcsútdoboz

320 M Ft
12 szoba
620 m²
Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

53 M Ft
4 szoba
115 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

30.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

17.8 M Ft
2 szoba
74 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

45.5 M Ft
6 szoba
122 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

59.8 M Ft
6 szoba
262 m²
Iváncsa, Táncsics Mihály utca
Eladó családi ház

Iváncsa

86 M Ft
4 szoba
120 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

65 M Ft
5 szoba
144 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

66 M Ft
4 szoba
120 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

55 M Ft
4 szoba
131 m²
Pusztaszabolcs
Eladó családi ház

Pusztaszabolcs

143.9 M Ft
4 szoba
149 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

65.9 M Ft
4 szoba
195 m²
Adony
Eladó családi ház

Adony

8 M Ft
2 szoba
30 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

120 M Ft
5 szoba
136 m²
Gánt, Gánti út
Eladó családi ház

Gánt

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
40 m²
Enying
Eladó családi ház

Enying

55 M Ft
6 szoba
155 m²
Enying