River Life

Eladó családi ház
Elek

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
32 500 000 Ft32.5 M Ft 361 111 Ft/m2
3 szoba
90 m²

Részletes adatok

Telekméret: 512 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 946
Kárnyáczki Márta
Immo1 Békéscsaba

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó rendezett családi ház Eleken.

Az ingatlan egy csendes, jól megközelíthető részen található Eleken, ahol a nyugodt környezet és a jó infrastruktúra ideális lehet családok számára.
Közelben található iskola, boltok, könnyen elérhető a városközpont!

Ingatlan paraméterei: (90 m2)
- három szoba
- nappali
- konyha
- fürdőszoba és külön WC
- közlekedő
- kamra, kazánház

A telekterület 650 négyzetméter, mely lehetőséget ad pihenéshez és elegendő teret biztosít a gyerekeknek a játékhoz.

A melléképületben található:
- Nyári konyha, 50 négyzetméter, ideális lehet akár grillezésre, kerti parti helyszínéül, vagy akár külön lakrész kialakítására.
- Kamra, 18 négyzetméter, kiváló tárolási lehetőségként szolgál az élelmiszerek vagy egyéb háztartási eszközök számára.
- Garázs, mely 20 négyzetméter, biztosítja az autó biztonságos parkolását.

Főbb jellemzők:
- Teljes körűen felszerelt, összkomfortos családi ház Eleken
- 90 m2 alapterület, 3 szoba
- 650 m2 telekterület, zárt udvar

- jó tetőszerkezet
- fűtésről gázkazán gondoskodik radiátorokkal
- az udvari részen új műanyag nyílászárók lettek beépítve

Gyulai vagy békéscsabai lakás csere megoldható!

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez az ingatlan, szívesen állok rendelkezésére további információkkal vagy időpont egyeztetéssel a megtekintéshez. Várom érdeklődését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Eleken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Elek m² ár
361 e Ft
104 e Ft -247%
Ennek az ára
Elek átlagár
32.5 M Ft m Ft
11.6 m Ft -180%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Elek

Eladó családi házak a környékről

Elek
Eladó családi ház

Elek

7.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Tótkomlós
Eladó családi ház

Tótkomlós

13 M Ft
3 szoba
100 m²
Kamut
Eladó családi ház

Kamut

9.98 M Ft
3 szoba
75 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Gyula, Vár utca
Eladó családi ház

Gyula

85.9 M Ft
4 szoba
180 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

27.5 M Ft
6 szoba
110 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

79.9 M Ft
3 szoba
115 m²
Orosháza
Eladó családi ház

Orosháza

75 M Ft
4 szoba
230 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

14 M Ft
2 szoba
90 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
3 szoba
110 m²
Szeghalom
Eladó családi ház

Szeghalom

12.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Szarvas
Eladó családi ház

Szarvas

4.9 M Ft
1 + 1 szoba
40 m²
Sarkad
Eladó családi ház

Sarkad

15 M Ft
4 szoba
150 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

18 M Ft
4 szoba
180 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

21.5 M Ft
2 szoba
76 m²
Elek, Tavasz utca 7
Eladó családi ház

Elek

12.355 M Ft
1 + 1 szoba
207 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

79.325 M Ft
4 szoba
95 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

21.5 M Ft
2 szoba
76 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

24.9 M Ft
2 szoba
90 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

14 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek

12 M Ft
2 szoba
85 m²
Elek, Munkás utca 28
Eladó családi ház

Elek

6.72 M Ft
1 + 1 szoba
101 m²
Békéscsaba
Eladó családi ház

Békéscsaba

88.51 M Ft
4 szoba
106 m²
Elek
Eladó családi ház

Elek