River Life

Eladó családi ház
Dúzs

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
10 000 000 Ft10 M Ft 105 263 Ft/m2
3 szoba
95 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 2765 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 619
    Borda Klaudia
    referens

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

    Tolna vármegye, Dúzs központjában eladó 2765 nm területen lévő 95 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház. A ház közeli eredeti, de karbantartott állapotában van. Benne 3 szoba, konyha, a hozzáépítésben egy wc és egy fürdőszobát kezdett el a tulajdonos kialakítani, ez nem fejeződött be. A házban vezetékes víz és villany van, gáz az utcában. A településen nincs kiépített csatorna hálózat, minden háznál elektromos szennyvíz tisztító berendezéssel már a tiszta víz jut vissza a talajba. Ajánlom gazdálkodni vágyók és az eredeti parasztház kedvelők figyelmébe, akik saját ízlésük szerint szeretnék újítanák, esetleg az eredeti tulajdonságait megtartva.

    Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Dúzs

    Eladó ingatlanok a környékről

    Paks
    Eladó családi ház

    Paks

    29.9 M Ft
    3 szoba
    90 m²
    Paks, Építők útja
    Eladó téglalakás

    Paks

    84.9 M Ft
    4 szoba
    132 m²
    Paks
    Eladó családi ház

    Paks

    21.9 M Ft
    2 szoba
    70 m²
    Tolna
    Eladó iroda

    Tolna

    127 M Ft
    171 m²
    Bátaszék
    Eladó üzlethelyiség

    Bátaszék

    120 M Ft
    298 m²
    Nagymányok
    Eladó családi ház

    Nagymányok

    198 M Ft
    15 szoba
    700 m²
    Szekszárd
    Eladó telek

    Szekszárd

    4.9 M Ft
    101 m²
    0 m²
    Simontornya
    Eladó családi ház

    Simontornya

    9.5 M Ft
    1 szoba
    48 m²
    Szekszárd
    Eladó családi ház

    Szekszárd

    24.99 M Ft
    2 szoba
    60 m²
    Bonyhád, Forberger László utca