BAM Living

Eladó családi ház
Dunavarsány

50 000 000 Ft50 M Ft 833 333 Ft/m2
2 szoba
60 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 719 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 992
Tálas-Kruchió Dorina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

AZONNAL BIRTOKBA VEHETŐ, FELÚJÍTANDÓ, 2 SZOBÁS HÁZ, CSENDES UTCÁBAN, 719 nm - es, ÖSSZKÖZMŰVES TELEKKEL!

Dunavarsány kedvelt részén eladó, összközműves, felújítandó, 2 szobás kis családi ház, pincével, tárolóhelyiségekkel.

Fűtése gázkonvektorról illetve gázkazánról működik, melegvíz villanybojlerről üzemel.

1960 környékén épült, a nyílászárók többsége fa, melyek cserére szorulnak, az étkezőben cserélték műanyag ablakokra.

A lakóterület 60 nm + pince + tárolóhelyiségek + fedett terasz.

Belső elrendezése, melynek méretei tájékoztató jellegű:

- 2 szoba, 17,5 illetve 14,3 négyzetméter

- étkező 8 négyzetméter

- konyha 7,2 négyzetméter

- kamra 2, 6 négyzetméter

- fürdőszoba zuhannyal + mellékhelyiség 4,8 négyzetméter

- előszoba 6 négyzetméter

A padlásfeljáró és pince lejáratta külön helyiségben, az épület folytatásában található. Az épület elején fedett terasz található, az udvaron egy szintén felújításra szoruló garázs is van szerelőaknával.

A kert tágas, gyömölcsfákkal.

Dunavarsány a dél-pesti agglomeráció egyik dinamikusan fejlődő települése, amely az elmúlt években egyre erősebb alternatívát kínál a fővárosi lakhatással szemben. Elhelyezkedése stratégiai: Budapest déli kapujában, az M0-s körgyűrű és az 51-es főút közelében található, így az ingázás mind autóval, mind tömegközlekedéssel jól szervezhető. A hamarosan elkészülő BudapestKelebia vasútvonal (150-es vonal) Dunavarsány szempontjából kiemelt jelentőségű közlekedési alternatívát kínál és gyors bejutást a Budapestre.

A település szerkezete két jól elkülöníthető részből áll (Kisvarsány és Nagyvarsány), ami változatos ingatlanpiaci kínálatot eredményez: a klasszikus családi házas övezetektől kezdve az újabb parcellázásokon kialakult, korszerű lakókörnyezetekig. Ez különösen vonzóvá teszi a kisgyermekes családok és a hosszú távra tervező vásárlók számára.
A településen elérhető alapellátás (óvoda, iskola, helyi szolgáltatások, üzletek) stabil, miközben a nagyobb volumenű szolgáltatások gyorsan elérhetők a fővárosban vagy a közeli városokban.

Az ingatlan rugalmasan megtekinthető egyeztetett időpontban.

Segítséget nyújtunk az ingatlanügyletek minden lépésében a hitelügyintézéstől az adásvételen át a szakmai tanácsadásig és értékbecslésig, megbízható ügyvédi háttérrel kiegészítve.
Érd: Tálas-Kruchió Dorina email: kruchio.dorina@dh.hu tel.: +36/20-992-4118

Referencia szám: HZ054174-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás családi házak ára Dunavarsányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunavarsány m² ár
833 e Ft
679 e Ft -23%
Ennek az ára
Dunavarsány átlagár
50 M Ft m Ft
40.8 m Ft -22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunavarsány

Eladó családi házak a környékről

Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

199 M Ft
5 szoba
170 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

74.9 M Ft
3 + 1 szoba
140 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

49.99 M Ft
3 szoba
72 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunavarsány, Kikerics köz
Eladó családi ház

Dunavarsány

122.9 M Ft
6 szoba
203 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

199 M Ft
5 szoba
170 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

299 M Ft
3 szoba
400 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

249 M Ft
7 szoba
277 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

109 M Ft
4 szoba
117 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

179 M Ft
9 szoba
289 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

129.9 M Ft
5 szoba
250 m²
Dunavarsány
Eladó családi ház

Dunavarsány

48.6 M Ft
4 szoba