Astora Art House

Eladó családi ház
Dunakeszi

+ 8 kép 1/11
56 900 000 Ft56.9 M Ft 1 210 638 Ft/m2
2 szoba
47 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 145 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 948
Harai és Társai Kereskedelmi és Szolgáltató Betéti Társaság
Harai Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

- Kivett lakóház udvar besorolás.
- Házrész 47 m2, két külön kislakásra osztva: 27 m2, 20 m2
- Pince: 40 m2 a házrész alatt.
- Fedett terasz mindkét egységhez
- Közös tulajdonú udvar
- tetőtér bővités esetén beépíthető
- sorházi jellegű ingatlan

Eladó Dunakeszi központjában, egy több lakásos épületben található,
középső elhelyezkedésű házrész, besorolását tekinte kivett lakóház.
Kiváló választás befektetőknek vagy két generáció összeköltözésére!

Az ingatlan főbb jellemzői:
Kialakítás:
A lakás jelenleg válaszfallal két teljesen külön bejáratú lakrészre van osztva.
1. lakás 27 m2
2. lakás 20 m2
3. 40 m2 pince jár a lakáshoz
4. nagy fedett terasz + pincelejáró
Mindkét (kis") lakás: 1 szoba - amerikai konyhával, előszobával és
kis fürdőszobával rendelkezik

Jelenlegi hasznosítás: Mindkét lakrészt bérlő családok hosszú évek óta,
így az ingatlan azonnali bevételt termel.

Műszaki paraméterek:
- gáz cirkó fűtés ( nagyobb lakásban )
- radiátoros szereléssel
- stabil, 45-ös tégla falazat
- külsőleg 5 cm. dry-vit szigetelés
- müanyag nyílászárók,
- 10-es válaszfalakkal
- fa födém
- lemez tetővel
- állapota korszerűsítést, felújítást igényel
- tetőtér bővíthető és deszkázva van
- gáz cirkó fűtés
- villanyóra
- 2 vízmérő
- duplakomfort

Extra potenciál: A tetőtér igény szerint beépíthető, így a lakótér jelentősen növelhető!

Kültér: Mindkét lakáshoz tartozik egy közös saját fedett terasz,
a lakásokat mindenki gyalogosan külön bejáraton közelíti meg.

Telek és parkolás:
Az ingatlanhoz 145 m²-es, telekterület tartozik a közös tulajdonú telken.

Miért érdemes megvennie?
Azonnali hozam: Nem kell bérlőt keresnie, a bevétel adott.

Rugalmasság: A válasz fal eltávolításával könnyen egyetlen nagy családi fészket kaphat.

Értéknövelés: A felújítással és a tetőtér beépítésével az ingatlan értéke a többszörösére növelhető.

Fontos információk a vásárláshoz:
A telek közös tulajdonú jogállása miatt az ingatlan banki hitelre nem alkalmas, ezért kizárólag KÉSZPÉNZES vásárlók jelentkezését várjuk!#nemfix3%

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1211 e Ft
959 e Ft -26%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
56.9 M Ft m Ft
228.7 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

59.99 M Ft
2 szoba
88 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

185 M Ft
7 szoba
255 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

490 M Ft
7 szoba
440 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

137 M Ft
6 szoba
200 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dunakeszi, Városközpont, Tabán, Fő út
Eladó családi ház

Dunakeszi

139 M Ft
2 szoba
56 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

189 M Ft
3 + 3 szoba
220 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

114.9 M Ft
3 + 1 szoba
94 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

199.9 M Ft
4 szoba
185 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

69.9 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton