Astora Márvány8

Eladó családi ház
Dunakeszi

+ 5 kép 1/8
248 000 000 Ft248 M Ft 1 425 287 Ft/m2
3 + 2 szoba
174 m²

Részletes adatok

Telekméret: 1050 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 504
Major Krisztina
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

FÖLDSZINTES ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ DUNAKESZIN!!

Dunakeszi, Kertvárosi DUPLAKOMFORTOS, 174 nm, 4+1 szobás, FÖLDSZINTES, DUPLA GARÁZZSAL, ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ, 1050 nm-es telken ELADÓ!

CSOK + igénybe vehető!

Helységei:
Amerikai konyhás nappali: 43 nm, Hálószobák: 14,10 nm, 12,00 nm, 10,92 nm, 10,27 nm, kádas fürdőszoba WC-vel: 10,05 nm, zuhanyzós fürdőszoba 3.84 nm, háztartási helyiség: 6.00 nm, kamra: 2,70nm, előszoba: 6,10 nm, , szélfogó: 1,3 nm, közlekedő-gardrób: 9,14 nm, elektromos garázskapuval ellátott DUPLA garázs: 36 nm + FÉLIG FEDETT TERASZ: 36.6nm.

EXTRÁK :
- dupla komfort (két fürdőszoba: egy kádas és egy épített zuhanyzós)

Műszaki tartalom:
- 30-as poroterm tégla
- 15 cm es grafitos szigetelés
- leier vagy bramac betoncserép
- rejtett tokos aluminium elektromos redőny
- hőszivattyús fűtésrendszer
- mennyezet fűtés, hűtés
- padlófűtés
- elektromos autó töltő kiállás
- riasztó kiállás
- 3 rétegű üvegezésű műanyag nyílászárók
- Hörmann garázsajtó

Parkolás:
Két autóval a 36 nm-es dupla garázsban, és a garázs előtt két felszíni beállón lehetséges.

Ha ingatlan vásárláshoz még el kell adnia ingatlanát, kedvezményesen vállaljuk annak értékesítését! Ha vásárláshoz hitelre van szüksége, hitel ügyintézőnk INGYENESEN segít önnek megtalálni a piacon fellelhető legkedvezőbb hitelkonstrukciót.

Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!

A TE OTTHONOD A MI SIKERÜNK!!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1425 e Ft
978 e Ft -46%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
248 M Ft m Ft
226 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

450 M Ft
6 + 3 szoba
680 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Dunakeszi, Fóti út
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
150 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

114.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

490 M Ft
7 szoba
440 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

172.5 M Ft
4 szoba
133 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

137 M Ft
7 szoba
240 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

199.9 M Ft
4 szoba
185 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

59.99 M Ft
2 szoba
88 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Dunakeszi, Városközpont, Tabán, Fő út
Eladó családi ház

Dunakeszi

139 M Ft
2 szoba