Astora Art House

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 681 364 Ft/m2
220 m²

Részletes adatok

Telekméret: 720 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 426
Lázár Hajnalka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

DUPLA GARÁZS, természetvédelmi terület mellett!

Dunaharaszti alsó falujában, remek elhelyezkedéssel eladó tégla családiház.

Az épület tervezésénél/építésénél nagy hangsúlyt fordítottak, az átgondolt kényelmes és világos terek kialakítására.

A 3 szintes épület alsó szintjén kapott helyett a dupla garázs, gépészeti helyiség, wc, mosókonyha, tárolók, mely szint szuterén így ablakokkal ellátott.

A középső szinten, nappali - étkező - konyha, kamra, előszoba, hálószoba, gardrobe, fürdőszoba, wc található.

Tetőtérben 3 hálószoba, kényelmes társalgó, gardrobe, fürdőszoba, wc került kialakításra.

A földszinten hatalmas D-Ny. tájolású terasz található, mely nappali illetve hálószoba kapcsolatos, kilátással a ráckevei Duna egyik kis ágárra. Hátsó szomszéd így a jövőben sem várható.

Az épület a 2000 évek elején épült, 2010 környéken érte el a mai készültség fokot.

Szerkezetileg jó állapotú, a jelenlegi állapotban is azonnal költözhető.

Enyhén lejtős, kettő utcára nyíló telek, gyönyörűen parkosított, ősfás, kerti tavas terület, kerti szaletlivel, gyerek játszóval.

A házból illetve az udvarról bármerre tekintünk, csak zöld felület látható, illetve a kerítésen kívül őzek is.

Padlófűtés, redőnyök, homlokzati szigetelés, riasztó, elektromos kapuk, öntözőrendszer, fúrtkút, hőtárolós kazán, kandalló kemény, beépített konyha és egyéb bútorok a vételárban.

Tehermentes, azonnal birtokba vehető ingatlan.

A közelben buszmegálló, az új vonat állomás, kis bolt, SPAR, edzőtermek, pékség, általános iskola található. Hév állomás 25 perc kényelmes sétányira.

Jöjjön el, tekintse meg ezt a csodálatos otthont!

Szívből ajánlom minden olyan érdeklődőnek, akinek fontos a minőség és kényelem, a jó közlekedés és valamint a központhoz való pár perc alatti közelség, mégis megnyugtató szigetként funkcionáló meghitt családi otthon!

Várom hívását! Amennyiben nem tudom felvenni a telefont, hamarosan visszahívom! Hétvégén és esténként is nyugodtan kereshet bizalommal!

Független, ingyenes hitel-CSOK ügyintézéssel segítem kedves Ügyfeleimet, igen kedvező hitelekkel 2025-ben is! Mivel ingatlanirodánk építész és ingatlanfejlesztő irodával párosul, így minden hiteles szakmai segítséget meg tudunk adni, mellyel segíteni tudjuk döntését (könyvelő, ügyvéd, energetikai tanúsítvány, kivitelezők, szakértői vélemények....)!

Ha a vásárláshoz el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanját, ebben is nagyon szívesen segítek. Az Ingatlancorner kft. igen alacsony közvetítői díjjal, a legmagasabb színvonalon képviseli az Ön érdekeit.

Ellenőrzött Prémium partnerként várom megtisztelő bizalmát!
https://partner.ingatlan.com/lazar.hajnalka

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

0 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
681 e Ft
877 e Ft 22%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
149.9 M Ft m Ft
134.1 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

204.999 M Ft
6 szoba
192 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

69.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
75 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

220 M Ft
5 + 2 szoba
240 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

88.9 M Ft
3 szoba
90 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

34.99 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

51.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Zebegény
Eladó családi ház