City Pearl

Eladó családi ház
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
159 900 000 Ft159.9 M Ft 888 333 Ft/m2
4 szoba
180 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 550 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 409
Aranyosi Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Dunaharasztin, központhoz közel, egy 550 m2-es telken lévő, teljes körűen felújított, háromszintes családi ház.
A három szint pincével együtt 205 m2.

Az ingatlan 30-as téglából épült, DRYVIT szigetelt (15 cm-es grafitszigetelés), nappali + 2 hálószobás + hatalmas beépített tetőtér (akár több hálószoba is kialakítható) + gardrób, részben alápincézett (kb. 25 m2), két fürdőszobás, fedett teraszos (16,5 m2) és két erkéllyel kialakított (12 m2 és 2 m2), minden szinten klímával
felszerelt (3 db klíma).

Az ár részét képezi a teljes bútorzat és egy különálló 38 m2 alapterületű klímával felszerelt melléképület, ami szintén szépen fel lett újítva. Lakhatásra kiválóan alkalmas!

A földszinten található egy tágas, amerikai konyhás nappali, egy gyönyörű, étkezőrésszel kialakított konyha, igényes konyhabútorral, gépesítéssel (GORENJE márkájú mosogatógép, dupla beépített sütő, beépített kávéfőző, gránitmosogató, stb.), zuhanyzóval és WC-vel kialakított fürdőszoba, szép burkolattal, törölközőszárítóval, illetve az előszoba gardróbszekrénnyel és egy tároló helyiség.
A nyílászárókon elektromos redőny van, szúnyoghálóval!
A nappali teraszkapcsolatos (fedett terasz 16,5 m2).

Az emeleti szinten található 2 db különnyíló, tágas hálószóba (mindkettő szoba erkélykapcsolatos), egy gardrób szoba, illetve egy zuhanyzós fürdőszoba és WC.
Az emeleti szobákhoz külső lépcsőn is fel lehet jutni!

A legfelső emeleten jelenleg egy nagy dolgozórész van kialakítva, de több szoba is kialakítható, a nagyságából adódóan.

Az ingatlan fűtését kondenzációs kazán működteti, a földszinten padlófűtés az emeleten radiátoros hő leadással. A hűtésről a főépületben 3 db klíma, a melléképületben 1db klíma gondoskodik.
Az ingatlan rezsije alacsony köszönhetően a „H” tarifának és a 3-generációs támogatásnak!

A téglaépítésű melléképület 38 m2 alapterületű, 10 cm DRYVIT szigeteléssel ellátott, padlástérrel kialakított.
Helyiségei: nappali (klímával felszerelt), konyha, fürdőszoba és WC.

A kert kiválóan alkalmas családi, baráti összejövetelek helyszínéül.
Több autó számára van beállási lehetőség, autóval elektromos kapun keresztül lehet bejutni.
A környék csöndes, rendezett. A közelben minden megtalálható, amire szükség lehet (HÉV állomás gyalog 10-15 percnyire)

Nagyon szép ingatlan, jó helyen, ide csak költöznie kell!

Várom hívását, NE maradjon le róla!

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
888 e Ft
1036 e Ft 14%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
159.9 M Ft m Ft
139.5 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó családi házak a környékről

Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

217 M Ft
3 szoba
95 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

109 M Ft
6 szoba
300 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129 M Ft
9 szoba
400 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

129.8 M Ft
5 szoba
240 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

204.999 M Ft
6 szoba
192 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

106 M Ft
3 + 1 szoba
141 m²
Dunaharaszti
Eladó családi ház

Dunaharaszti

51.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele