City Pearl

Eladó családi ház
Dömsöd

+ 16 kép 1/19
29 900 000 Ft29.9 M Ft 404 054 Ft/m2
3 + 1 szoba
74 m²
építés éve:2013

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 1665 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 324
Major Katalin Tünde
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Pest megyében Dömsödön egy 74 m2-es családi ház 1665 m2-es telekkel. A csendes, nyugodt környéken lévő házban az alsó szinten nappali, hálószoba, konyha, fürdő, WC, a felső szinten 3 hálószoba található. A múlt évben cserélve lettek a villanyvezetékek, a nyílászárók, a villanybojer és a zuhanyzó, a felső szintet parkettázták. Az emeletre vezető lépcső is új. A ház vízellátását fúrt kút biztosítja házi vízmű segítségével, fűtése kályhával megoldott. Az ingatlan riasztóval ellátott.
Dömsöd központja és a Volánbusz megállója 10-15 perces sétával megközelíthető, amivel 1 órán belül Budapestre érkezhetünk.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Teljeskörű hitelügyintézéssel és az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködéssel segítjük Önt álmai elérésében!

Referenciaszám: M327804

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
404 e Ft
517 e Ft 22%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
29.9 M Ft m Ft
52.8 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó családi házak a környékről

Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79 M Ft
4 szoba
133 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

57.5 M Ft
3 szoba
96 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

32 M Ft
3 szoba
89 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 + 2 szoba
108 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

60 M Ft
5 szoba
200 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

45 M Ft
6 szoba
0 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

45 M Ft
3 szoba
75 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Dömsöd, Tassi út
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

73.9 M Ft
3 + 2 szoba
108 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

25.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

92.63 M Ft
4 szoba
126 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft