River Life

Eladó családi ház
Dömsöd

+ 13 kép 1/16
13 900 000 Ft13.9 M Ft 397 143 Ft/m2
2 szoba
35 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Telekméret: 324 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Ujhelyiné Faragó Ilona
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Dömsöd központi részén kínálunk megvételre egy kb. 35 m² alapterületű, 1950-es évek környékén épült, erősen felújítandó lakóingatlant.

Az épület jelenlegi kialakítása szerint 2 szobával és 1 fürdőszobával rendelkezik.
A telek 324 m², osztatlan közös tulajdon, azonban a használat elkülönített, a szomszédos ingatlantól fizikailag elválasztott. Az épület egy fallal érintkezik a mellette lévő házzal (ikres jellegű beépítés).
Az ingatlan műszaki állapota felújítást igényel, így átalakításra, korszerűsítésre, újragondolásra alkalmas.
A fűtés jelenleg gázkonvektorral megoldott.
Elhelyezkedése miatt a településen belüli alapvető szolgáltatások, boltok gyalogosan vagy rövid időn belül elérhetők. A környék csendes, lakóövezeti jellegű, a Duna-part közelsége pedig szabadidős lehetőségeket biztosít.
Az ingatlan elsősorban befektetők, felújításban gondolkodók vagy kisebb alapterületű, saját igények szerint kialakítható házat keresők számára lehet megfelelő választás.

Ha további információra van szükséged az ingatlannal kapcsolatban, állunk rendelkezésedre.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
397 e Ft
760 e Ft 48%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
13.9 M Ft m Ft
40.4 m Ft 66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó családi házak a környékről

Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

45 M Ft
3 szoba
75 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79 M Ft
1 + 2 szoba
41 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

25.9 M Ft
3 szoba
82 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

88 M Ft
3 szoba
148 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

69.9 M Ft
3 + 2 szoba
108 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79 M Ft
4 szoba
133 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

92.63 M Ft
4 szoba
126 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

79.9 M Ft
3 szoba
150 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

49.4 M Ft
1 + 3 szoba
117 m²
Dömsöd
Eladó családi ház

Dömsöd

59.99 M Ft
5 szoba