NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Debrecen

+ 17 kép 1/20
205 000 000 Ft205 M Ft 1 474 820 Ft/m2
5 szoba
139 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 502
Bécsiné Kocsár Aliz
Partner Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

EXKLUZÍV, BELSŐÉPÍTÉSZ ÁLTAL MEGÁLMODOTT CSALÁDI OTTHON ELADÓ DEBRECEN EGYIK LEGPRESZTÍZSÉRTÉKŰBB KERTVÁROSI ÖVEZETÉBEN
Debrecen-Kertvárosának egyik legkeresettebb, legnívósabb családi házas környezetében kínáljuk megvételre ezt a kivételes hangulatú, prémium minőségben kialakított otthont, amely a modern elegancia, a tudatos térszervezés és a valódi családi kényelem tökéletes találkozása.
Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy átgondoltan felépített élettér, ahol minden részlet a minőséget és a komfortot szolgálja. A belsőépítész és lakberendező által megtervezett enteriőr, az egyedi világítási megoldások, a gondosan kiválasztott prémium tapéták, az emeleti szint teljes padlószőnyeges kényelme és az egységes, kifinomult stílus az első pillanattól különleges atmoszférát teremtenek.
A 301 m²-es telken elhelyezkedő ingatlan 139 m² lakótérrel, valamint 28 m²-es kétállásos garázzsal és 25 m²-es terasszal rendelkezik. A ház központi tere a nagyvonalú nappali–étkező–konyha együttes, ahol a tágas térérzetet a természetes fények, a harmonikus színvilág és a prémium anyaghasználat teszi igazán szerethetővé. A nappali, az étkező és a modern, gépesített konyha egységes, elegáns életteret alkot, amely a mindennapi családi élet és a reprezentatív vendégfogadás szempontjából is ideális.
Az ingatlan elrendezése különösen átgondolt és családbarát. A 4 külön használható szoba lehetőséget biztosít arra, hogy minden családtag saját, jól elkülönülő életteret kapjon. A földszinten található egy külön nyíló szoba, amely jelenleg a gyerekek gamer szobájaként funkcionál, ugyanakkor kiváló választás lehet dolgozószobának, földszinti hálószobának, vendégszobának vagy akár üzleti célú ügyfélfogadásra is.
Az emeleti kialakítás az ingatlan egyik legnagyobb erőssége. A gyermekek kényelmét egy tágas, teljes értékű gyerekfürdőszoba szolgálja, amely káddal, zuhanyzóval, wc-vel és dupla mosdókagylóval felszerelt. A szülői háló valódi privát lakrészként működik, amelyhez saját gardrób, zuhanyzós fürdőszoba és külön mosókonyha kapcsolódik. A gardróbon keresztül megközelíthető padlás további, rendkívül praktikus tárolási lehetőséget biztosít.
A kültéri részek ugyanolyan igényesen illeszkednek az ingatlan színvonalához, mint a belső terek. A 25 m²-es terasz remek helyszíne a reggeli kávéknak, a családi vacsoráknak vagy a nyugodt esti pihenésnek. A rendezett kert öntözőrendszerrel felszerelt, így fenntartása kényelmes és gazdaságos.
Az otthon műszaki tartalma is figyelemre méltó. Az ingatlanhoz 5 kW-os napelemes rendszer tartozik, szaldós elszámolással, amely jelentős értéket képvisel és hosszú távon is előnyös fenntartást biztosít.
Ez a ház ideális választás azoknak, akik Debrecen egyik legértékállóbb kertvárosi részén keresnek olyan otthont, ahol a belső minőség, a kifinomult stílus, a családbarát funkcionalitás és a prémium életérzés egyszerre vannak jelen.
Főbb jellemzők:
Debrecen egyik legkeresettebb, presztízsértékű családi házas övezete
301 m² telek
139 m² lakótér
28 m²-es kétállásos garázs
25 m²-es terasz
tágas nappali + étkező + modern, gépesített konyha
4 külön használható szoba
földszinti külön szoba dolgozónak, hálónak vagy vendégfogadásra
gyerekfürdőszoba káddal, zuhanyzóval, wc-vel és dupla mosdóval
szülői hálóhoz kapcsolódó gardrób, saját zuhanyzós fürdőszoba és mosókonyha
gardróbon keresztül elérhető padlás
belsőépítész/lakberendező által tervezett enteriőr
prémium világítások, drága tapéták, emeleti prémium padlószőnyeg
öntözőrendszeres kert
5 kW-os napelemes rendszer, szaldós elszámolással
2026 szeptemberi birtokbaadás
Irányár: 205.000.000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1475 e Ft
881 e Ft -67%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
205 M Ft m Ft
201.3 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca