Avico Greentop

Eladó családi ház
Debrecen

+ 16 kép 1/19
299 000 000 Ft299 M Ft 1 245 833 Ft/m2
3 + 1 szoba
240 m²
építés éve:2002

Részletes adatok

Telekméret: 576 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234112
Gorján-Gyalus Gabriella Erzsébet
Duna House - Debrecen, Csapó

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes adottságú családi ház eladó Debrecenben, Csapókert szélén, az Árpád tér közelében

Debrecen kedvelt részén kínálunk megvételre egy nettó 240 m²-es, belső kétszintes, sokoldalúan hasznosítható családi házat. Az ingatlan ideális választás nagycsaládosok számára, de kialakításának köszönhetően akár vállalkozási célra is tökéletesen alkalmas.

Főbb jellemzők:

- nappali + 3 külön nyíló szoba
- duplakomfortos kialakítás
- külön iroda vagy rendelő, akár további szobává alakítható
- tetőtérben 2 szoba, teakonyha és fürdő WC-vel található, valamint további 2 szoba kialakításának is van lehetőség- pince

Műszaki tartalom:

- fűtés: kandalló és gázkazán
- műanyag nyílászárók redőnnyel
- 3 db hűtő-fűtő klíma

Parkolás és extrák:

- 2 állásos garázs
- fedett beálló akár 3 gépjármű részére
- fűthető, fedett terasz, ami akár télikertként is használható
- kamerarendszer és riasztó
- udvaron elhelyezett hordó szauna

Az ingatlan tágas terekkel, praktikus elrendezéssel és számos lehetőséggel rendelkezik, így ideális választás lehet többgenerációs családok vagy otthonról dolgozók számára is.

Ha egy értékálló, jól alakítható otthont keres Debrecenben, ez az ingatlan kiváló lehetőség.

Kérdés esetén és a megtekintéssel kapcsolatban, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1246 e Ft
953 e Ft -31%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
299 M Ft m Ft
143.7 m Ft -108%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Méhészföld utca