Oasis Residence

Eladó családi ház
Debrecen, Gönczy Pál utca

+ 17 kép 1/20
114 900 000 Ft114.9 M Ft 1 149 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított, Újszerű
Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázcirkó, Elektromos
Kilátás: Udvari, Utcai, Kertre néz
Parkolás: Utcán, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, KábelTV
Hűtés: Split klíma
Gépek: Mosogatógép, Sütő
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 655
Nagy Ibolya
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen, Felső-Józsa egyik központjánál, eladó ez az igényesen felújított, hőszigetelt ház, belső- és külső bejárattal az egy éve felújított szuterénnel, mely alkalmas lehet egy másik generációnak, vagy akár vállalkozás kialakítására is. A ház ikerház, de külön helyrajzi számon van vezetve, független a szomszédtól. Az 530 nm-es telek is saját utca fronttal rendelkezik, itt is parkolási lehetőséggel. A belső udvarba is be lehet állni, akár garázs is építhető még. A fő laktér 70 nm., a szuterén 30 nm-es, együtt 100 nm.

Az elegáns ház tartalmaz: előszoba, nappali-étkező-konyha klímával, egy légtérben, innen kijárattal a 25 nm-es teraszra, egy kádas fürdőszoba, külön WC. Szint eltolással öt lépcsőfok vezet fel a 2 nagy szobához. Az épületen belülről is meg tudjuk közelíteni a szuterén részt, itt található a modern gáz kazán, egy klíma, több vizes blokk. Három fő részből áll, ami még alakítható.

További jellemzői:

- beton alap, tégla építésű, 10 cm-es hőszigeteléssel

- új korcolt lemez tető

- hőszigetelt műanyag nyílászárók

- magasfényű konyhabútor, beépített gépekkel a vételár részét képezi

- 2 db. klíma

- magas belmagasság, gipszkarton ál mennyezet

- új villany hálózat, vizes blokkok, új csatorna

- új kondenzációs gáz kazán

- padlófűtés, szobákban radiátoros hőleadással

- külön nyíló szobák

- 2 db.fürdőszoba, 2 db. WC.

- 3 db. autónak parkolási lehetőség

- akár teljes berendezés

A szuterén rész lehet: könyvelő iroda, kozmetika, tetováló szalon, fogorvosi magán rendelő, stb..., vagy akár ki is lehet adni!

Előre egyeztetett időpontban megtekinthető ez a hangulatos ingatlan.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 30. Utoljára módosítva: 2026. 03. 31.

3 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1149 e Ft
898 e Ft -28%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
114.9 M Ft m Ft
96.6 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Gönczy Pál utca

Eladó családi házak a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft