BAM Living

Eladó családi ház
Debrecen, Sestakert

+ 12 kép 1/15
114 900 000 Ft114.9 M Ft 1 149 000 Ft/m2
2 + 2 szoba
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 527 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 623
Figeczky Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Tégla családi ház zöldövezetben – kertkapcsolattal, terasszal, déli tájolással
100 m² | 527 m² telek | 25 m² terasz | nappali + 2 szoba + 2 félszoba | 2 fürdő + külön WC | 3 beálló

Az a fajta otthon, ahol reggel a napfény ébreszt, délután a teraszon lelassulsz, és este tényleg jó érzés hazaérni.

Amiért beleszeretsz:
Csendes, zöldövezeti környék + jó közlekedés
Kertkapcsolatos, élhető telek – igazi szabadságérzet
Déli tájolás → világos terek, napfény egész nap
Felújított állapot → nem kell kompromisszum, költözhetsz

Különlegességek / extrák
25 m²-es terasz – kávé, grill, baráti esték, gyerekzsivaj
Erkély – plusz egy saját kis „kiszökős” tér
3 férőhelyes nyitott beálló – vendégeknek is kényelmes
Hűtő-fűtő klíma – négy évszakos komfort

Ingatlan adatai
Téglaépítésű családi ház
100 m² lakótér
527 m² telek
Felújított állapot
Déli tájolás
Nappali – világos, élhető, otthonos központ (a „minden itt történik” hely)
2 szoba
2 félszoba – tökéletes gyerekszobának, dolgozónak, gardróbnak vagy hobbiszobának
2 fürdőszoba, az egyik WC-vel
külön WC – reggeli rohanásnál aranyat ér
Gázkazán
Padlófűtés
A hálókban radiátor
Hűtő-fűtő klíma

Saját otthont keresőknek: napfényes terek, kert, terasz – itt tényleg élni fogsz, nem csak lakni.
Befektetőknek: jól kiadható alaprajz, felújított állapot, keresett lokációs mix (zöld + közlekedés).

Ha érdekel, írj vagy hívj!
Ne csússz le: az ilyen felújított, kertkapcsolatos tégla házak gyorsan mennek.

Te mire használnád a 2 félszobát: dolgozóra, gyerekszobára vagy gardróbra?

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1149 e Ft
961 e Ft -20%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
114.9 M Ft m Ft
145.3 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Sestakert

Eladó családi házak a környékről

Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
4 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba