Astora Art House

Eladó családi ház
Debrecen

+ 15 kép 1/18
185 000 000 Ft185 M Ft 1 081 871 Ft/m2
3 szoba
171 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 790 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Varga Zsuzsanna
Openhouse Ingatlan Debrecen Hadházi út 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Debrecenben a Csillagvirág utcában

A ház Debrecen Csillagvirág utcájában található, egy gyorsan fejlődő környéken.
A telek mérete 790 m², amely bőven biztosít helyet további fejlesztésekhez.
Az épület fa szerkezetű, természetes megjelenést biztosítva
A szigetelés 25 cm vastag Rockwool anyagból készült, ami kiváló hő- és hangszigetelést nyújt.
Az ingatlan műanyag nyílászárókkal van felszerelve. A fűtést gázcirkó rendszer biztosítja.
A lakótér egy légterű kialakítással rendelkezik, amely 70 m² alapterületet biztosít.
A galéria 30 m²-es, és hálószobaként szolgál.
A 30 m²-es terasz közvetlenül kapcsolódik a lakótérhez, kényelmes kültéri életteret nyújtva.
A belmagasság 5,60 méter, ami tágas és levegős érzetet kelt.
A környék folyamatosan fejlődik. ​​​​​​
Az ingatlan jó állapotú, azonnal költözhető.
Az épületben két külön bejáratú apartman található.
Mindkét apartman galériázott, és 35 m² összterületű.
Az udvar rendezett, és további lehetőségeket kínál a tulajdonos számára.
A tömegközlekedés megoldott, a közelben bevásárlóközpont és sportolási lehetőségek is elérhetők.
Családoknak tágas és különleges otthont kínál.Vállalkozóknak lehetőséget ad a lakó- és bérbeadási funkciók kombinálására.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó debreceni családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #177191

Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1082 e Ft
906 e Ft -19%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
185 M Ft m Ft
96.1 m Ft -93%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház