Astora Márvány8

Eladó családi ház
Debrecen

+ 13 kép 1/16
79 500 000 Ft79.5 M Ft 957 831 Ft/m2
2 szoba
83 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 377 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 289
Optima Ingatlan
Optima Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecen kedvelt részén, Vargakertben eladó egy 83 m²-es, kétszintes kialakítású, téglaépítésű családi ház 377 m²-es telken, csendes, rendezett utcában.

Főbb jellemzők
• Beton alap, tégla falazat
• Lakótér: 83 m²
• Telek: 377 m²
• Garázs + fatároló
• 3 helyiséges pince
• Tehermentes, gyorsan birtokba vehető
• Részben térkövezett udvar

Helyiségek
Földszint:
• Előszoba (konyha kialakítható)
• Tágas étkezőkonyha (nappalivá alakítható)
Félemelet:
• 2 különnyíló hálószoba
• Kádas fürdőszoba
• Külön WC
Pince (3 helyiség):
• Gázkazán
• Vegyes tüzelésű kazán
• Tárolók

Műszaki tartalom
• Radiátoros fűtés
• Kétféle fűtési rendszer (gáz + vegyes tüzelés)
• Burkolatok: járólap, laminált parketta, padlószőnyeg
• Nyílászárók: részben fa, részben műanyag

Környezet
• Csendes, családi házas övezet
• Jó infrastruktúra, gyors megközelíthetőség

Az ingatlan stabil szerkezetű, könnyen korszerűsíthető, ideális választás családoknak vagy befektetésre.

Elsősorban készpénzes érdeklődők jelentkezését várjuk.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
958 e Ft
894 e Ft -7%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
79.5 M Ft m Ft
134.4 m Ft 41%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

170 M Ft
4 + 1 szoba
163 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

109.9 M Ft
1 + 3 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft