Aerogate Homes

Eladó családi ház
Debrecen

+ 6 kép 1/9
141 900 000 Ft141.9 M Ft 999 296 Ft/m2
5 szoba
142 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 533
Dihen Viktória
Dihen Viktória e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

- 95% készültség
- Debrecen-Józsa szívében, a történelmi Klastrom-parton kerül kialakításra
- Téglából épült beton alapra
- Műanyag nyílászárók
- Fűtése: Gáz (cikó), radtiárokon keresztül, padlófűtés
- A fürdőszobában törölköző szárítós radiátorok kerülnek elhelyezésre
- szigetelés 15 cm
- A hideg burkolatokat bruttó 6.000 Ft/nm-ig, a meleg burkolatokat bruttó 5000 Ft/nm-ig, a szaniterek munkadíj költségét (anyagot nem) az ár tartalmazza
- Ingatlan helyiségei: Nappali + 4 szoba, konyha, étkező, kamra, 2 db fürdő, wc
- Elektromoskapuval ellátott garázs (27,39 m2)
- Teraszos (18,81 m2)
- Utcafronti kerítést az ár tartalmazza
- Térköves járda
- Telek mérete: 483 m2
- VÉTELÁR: 135.142.857 Ft + 5% áfa
- CSOK, babaváró igénybe vehető
- Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
999 e Ft
871 e Ft -15%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
141.9 M Ft m Ft
197.5 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

335 M Ft
5 + 2 szoba
420 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen