Metrodom

Eladó családi ház
Debrecen, Mesterfalva, Zsák utca

+ 8 kép 1/11
139 900 000 Ft139.9 M Ft 932 667 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:1984

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 349 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 884
Kelta Ingatlan Kft
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Debrecenben, a Mesterfalván, a Zsák utcán eladó egy önálló 349 nm-es telken található, 2 szintes, átlagos állapotú tégla építésű, összközműves nagy családi ház.
Egy ilyen, a főtértől mindössze 750 méterre található saját udvarral rendelkező önálló nagy családi ház ritka a piacon, a Mesterfalván főképpen házrészek kerülnek értékesítésre.
A ház bruttó alapterülete kb 180 nm.
A nettó össz alapterülete csaknem 150 nm.
A nettó alapterület az utcára nyíló 16,5 nm-es garázs és az emeleten található 2 erkély nélkül 122,9 nm.
A garázsból a házba közvetlen bejárat van.
Az ingatlan földszintjén az előtér mellett egy nagy, étkezős-nappali egy kis konyha, egy kisebb különálló szoba valamint fürdőszoba, külön wc kapott helyet.
Az emeleten pedig 3 különnyíló szoba és egy fürdőszoba került kialakításra.
A telken található még egy 40 nm-es melléképület is, mely felújítást igényel.
Irányár: 139.900.000 Ft
Tel: 06 70 88 44 944

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
933 e Ft
881 e Ft -6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
139.9 M Ft m Ft
201.3 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Mesterfalva, Zsák utca

Eladó családi házak a környékről

Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

99 M Ft
5 + 1 szoba
160 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft