City Pearl

Eladó családi ház
Debrecen, Dobozikert, Faraktár utca 26

+ 17 kép 1/20
52 500 000 Ft52.5 M Ft 495 283 Ft/m2
2 szoba
106 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 300 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 716
Kocsis Benjámin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Üdvözöljük ebben a hangulatos, polgári stílusú lakásban Debrecen egyik jól megközelíthető részén, a Faraktár utcában.

Az 1920-ban épült, tégla falazatú, 106 nm-es földszinti ingatlan klasszikus polgári jegyekkel rendelkezik, amelyeket a tágas terek és a nagy belmagasság tesznek igazán különlegessé. A lakás 2 kényelmes szobából áll, elrendezése jól alakítható, így akár egy modern otthon, akár elegáns iroda kialakítására is kiváló lehetőség.

Az épületben mindössze két lakás található, így a nyugodt, családias légkör garantált. A közös használatú telek sarki fekvése miatt a lakás napfényes, barátságos hangulatot áraszt.

A lakás két tágas szobával, valamint egy fürdőszobával és WC-vel rendelkezik. Két külön bejárattal bír: az egyik közvetlenül a Faraktár utcai frontról, a másik a konyhából nyílik. A helyiségeket egy hosszú folyosó köti össze, amely praktikusan szervezi a lakás elrendezését.

Az ingatlanhoz pince és padlás rész is tartozik, amely akár beépíthető, így további hasznos alapterülettel bővíthető az otthona.

Az ingatlan a Faraktár utcán helyezkedik el, amely remek közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik. Pár perc alatt elérhető a belváros, a közelben pedig üzletek, iskolák és buszmegállók is megtalálhatók, így mindennapi élethez kényelmes környezetet biztosít.

A sarki elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás jól megközelíthető.

Az ingatlan közös, osztatlan tulajdonú telken fekszik, ahol lehetőség van kert- vagy udvarhasználatra is. A polgári jelleg, a tágas terek és a jó lokáció egyedülálló lehetőséget nyújtanak azoknak, akik értékelik a klasszikus lakások atmoszféráját Debrecen szívében.

Az ingatlan ára a bútorokat nem tartalmazza, a bútorok külön megállapodás tárgyát képezi.

Ne maradjon le erről a páratlan lehetőségről – hívjon még ma és tekintse meg személyesen!
--------------------------------------------------------------

Welcome to this cozy, bourgeois-style apartment in one of Debrecen's easily accessible areas, on Faraktár Street.

Built in 1920, this 106 m² brick-walled ground floor property has classic bourgeois features, which are made truly special by the spacious rooms and high ceilings. The apartment consists of two comfortable rooms and has a flexible layout, making it an excellent choice for either a modern home or an elegant office.

There are only two apartments in the building, guaranteeing a peaceful, family atmosphere. Due to the corner location of the shared plot, the apartment is sunny and has a friendly atmosphere.

The apartment has two spacious rooms, a bathroom, and a toilet. It has two separate entrances: one directly from Faraktár Street and the other from the kitchen. The rooms are connected by a long corridor, which provides a practical layout for the apartment.

The property also includes a basement and an attic, which can be converted, thus expanding your home with additional usable floor space.

The property is located on Faraktár Street, which has excellent transport links. The city center is just a few minutes away, and there are shops, schools, and bus stops nearby, providing a convenient environment for everyday life.

Thanks to its corner location, the apartment is easily accessible.

The property is located on a shared, undivided plot of land, where it is also possible to use the garden or courtyard. The bourgeois character, spacious rooms and good location offer a unique opportunity for those who appreciate the atmosphere of classic apartments in the heart of Debrecen.

The price of the property does not include furniture, which is subject to a separate agreement.

Don't miss out on this unique opportunity – call today and view it in person!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
495 e Ft
846 e Ft 41%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
52.5 M Ft m Ft
48.9 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Dobozikert, Faraktár utca 26

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

200 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
4 szoba
318 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen, Kertváros, Kosztolányi Dezső utca
Eladó családi ház

Debrecen

220 M Ft
7 szoba
210 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba