Avico Greentop

Eladó családi ház
Debrecen

+ 4 kép 1/7
149 900 000 Ft149.9 M Ft 1 019 728 Ft/m2
4 szoba
147 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 663 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Mercs László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Álmaid első otthona Debrecenben – Modern, energiatakarékos családi ház Alsó-Józsán!

Kezdjétek közös életeteket egy olyan otthonban, ahol minden adott a kényelemhez, biztonsághoz és jövőbe mutató életstílushoz! Debrecen Alsó-Józsán eladó egy új építésű, A++ energetikai besorolású családi ház, amely nemcsak modern és tágas, de pénztárcabarát is a fenntartása!

Amit kínál:
- 147 m² nettó lakótér + 20 m² terasz – bőven van hely kettesben vagy bővülő családnak
- 3 hálószoba, amerikai konyhás nappali + étkező, fürdő + külön WC
- Hőszivattyús fűtés – alacsony rezsi, környezetbarát megoldás
- Klíma a nyári meleg ellen
- Világos, tágas terek nagy üvegfelületekkel
- Saját telek: 663 m² – grillezés, kutya, kerti party? Simán belefér!

CSOK Plusz igényelhető, hitelezhető!

Ha most terveztek családot vagy első közös otthonotokat keresitek, ez az ingatlan kiváló lehetőség. Már jövő tavasszal költözhettek!

Lokáció, amire szükségetek van:
- Debrecen központja csak pár perc autóval
- Közeli buszmegálló – ha nem akarsz mindig kocsiba ülni
- Iskola, ovi, boltok, minden a közelben

Ez nem csak egy ház, hanem egy életstílus: tágas, zöld, modern – és fenntartható. Pont olyan, amilyet a 21. században megérdemelsz.

Hívj vagy írj, ha szeretnéd megnézni élőben – ne maradj le róla!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1020 e Ft
961 e Ft -6%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
149.9 M Ft m Ft
145.3 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Egyek, Bartók Béla utca
Eladó családi ház

Egyek

12.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen, Méhészföld utca
Eladó családi ház

Debrecen

26 M Ft
1 szoba
36 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

66.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Szentpéterszeg
Eladó családi ház

Szentpéterszeg

47 M Ft
3 szoba
92 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

139 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

0.035 M Ft
10 szoba
100 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Mikepércs
Eladó családi ház

Mikepércs

59 M Ft
2 szoba
80 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

95 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

89.9 M Ft
2 szoba
72 m²
Nádudvar, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Nádudvar

12.5 M Ft
1 szoba
35 m²
Debrecen
Eladó családi ház