NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Debrecen

+ 15 kép 1/18
153 000 000 Ft153 M Ft 1 167 939 Ft/m2
5 szoba
131 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 613 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Rácz József
Openhouse Ingatlan Debrecen Hadházi út 1-3

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Kivételes lehetőség Debrecen szívében – különleges ikerház eladó a közkedvelt Köntöskert városrészben.

Páratlan elhelyezkedéssel, családbarát környezetben, most rendkívüli áron!

Debrecen egyik frekventált, mégis csendes zöldövezeti utcájában kínáljuk eladásra ezt a kivételesen jó állapotú, különleges otthont, amely páratlan érték–ár arányban nyújt kényelmet, funkcionalitást és időtálló minőséget.

Ez a ház nem csupán ingatlan – ez egy életstílus.

A 586 m²-es gondosan parkosított telken elhelyezkedő, 3 szintes ikerház (pince, földszint, tetőtér) 131 m² hasznos alapterülettel, napfényes tágas terekkel, saját medencével, hangulatos szaletlivel, praktikus szerszámtárolóval és elektromos garázzsal várja új lakóit. A négy hálószoba, a kényelmes nappali és a kültéri pihenőzónák minden családtag számára ideális életteret biztosítanak.
Az ingatlan nyílászárói műanyagok, alumínium redőnnyel szerelve. Fűtése gázcirkó ,padló és radiátoros hőleadással. Az ingatlanban tökéletes a hőérzet, de ha valaki mégis a hűvösebbet szereti, egy klíma ezt is tudja biztosítani a házban. 2025-ben az ingatlan felújításon és korszerűsítésen esett át.

Ami még különlegesebbé teszi:
vízforgatós kültéri medence a forró napokra
automata öntözőrendszer, robotfűnyíró – a kert gondozása öröm, nem teher
fúrt kút, kerti sütögetésre előkészített terület
elektromos garázs- és bejárati kapu, kamera- és riasztórendszer
kandalló kiállás a téli hangulatért
friss szigetelés, kerítés és térkövezés – már nincs vele dolga
Mindez most rendkívül kedvező áron, egyedi lehetőségként elérhető, különösen, ha a frekventált elhelyezkedés, kiváló infrastruktúra és nyugodt lakókörnyezet Önnek is fontos szempont.

Ez az ingatlan nemcsak most jó vétel – hosszú távon is értéket képvisel.
Ne habozzon! Lépjen most, mert ilyen minőségű és elhelyezkedésű otthon ritkán kerül a piacra. Tekintse meg személyesen – lehet, hogy éppen itt kezdődik új fejezete.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó debreceni családi ház, vagy bármely más családi ház és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.
Hivatkozási szám: #175756
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A családi ház vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

5 szobás családi házak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1168 e Ft
881 e Ft -33%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
153 M Ft m Ft
201.3 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó családi házak a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Hajdúdorog, Templom utca
Eladó családi ház

Hajdúdorog

95 M Ft
9 szoba
270 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

539 M Ft
16 szoba
967 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

275 M Ft
5 szoba
285 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

150 M Ft
7 szoba
300 m²
Püspökladány
Eladó családi ház

Püspökladány

49.8 M Ft
5 szoba
150 m²
Debrecen, Postakert, Vajdahunyad utca 3
Eladó családi ház

Debrecen

198.9 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.99 M Ft
4 szoba
69 m²
Hajdúböszörmény
Eladó családi ház

Hajdúböszörmény

137 M Ft
6 szoba
240 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

13.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen, Gerébytelep, Mozdony utca
Eladó családi ház

Debrecen

155 M Ft
3 szoba
146 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

85 M Ft
4 szoba
100 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

75 M Ft
4 szoba
96 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

28 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
Debrecen, Haláp Tanya
Eladó családi ház

Debrecen

380 M Ft
10 szoba
500 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

98 M Ft
3 szoba
110 m²