River Life

Eladó családi ház
Dávod

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 9 kép 1/12
14 560 740 Ft14.561 M Ft 260 013 Ft/m2
2 szoba
56 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 2219 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3679998501
Várszegi Aranka
Duna House - Baja

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Dávodon 56 m2-es 2 szobás, gázfűtéses felújítandó kis ház közvetlenül a fürdő mellett 2219 m2-es telken eladó.

A telek méretéből adódóan az ingatlan sok lehetőséget hordoz, építhető rá ~ több családi ház, ikerház, camping, szálloda, stb.

Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Dávodon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dávod m² ár
260 e Ft
188 e Ft -39%
Ennek az ára
Dávod átlagár
14.561 M Ft m Ft
23.4 m Ft 38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dávod

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

4 M Ft
2 + 1 szoba
85 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

19 M Ft
3 szoba
70 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

20.13 M Ft
4 szoba
130 m²
Dávod, Szabadság utca
Eladó családi ház

Dávod

20 M Ft
4 szoba
107 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

6.2 M Ft
3 szoba
71 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

27.49 M Ft
3 szoba
96 m²
Fajsz
Eladó családi ház

Fajsz

12 M Ft
4 szoba
129 m²
Kunadacs
Eladó családi ház

Kunadacs

210 M Ft
14 szoba
920 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

50 M Ft
7 szoba
240 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

32 M Ft
4 szoba
160 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

45 M Ft
4 szoba
234 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

480 M Ft
6 szoba
1150 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Dávod, Rét utca
Eladó családi ház

Dávod

15.5 M Ft
3 szoba
120 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

45 M Ft
4 szoba
234 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Dávod, Liszt Ferenc utca 2
Eladó családi ház

Dávod

5.14 M Ft
1 + 1 szoba
88 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

9.2 M Ft
3 szoba
78 m²
Dávod
Eladó családi ház

Dávod

45 M Ft
4 szoba
234 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét