City Pearl

Eladó családi ház
Dabas

+ 14 kép 1/17
47 900 000 Ft47.9 M Ft 622 078 Ft/m2
3 szoba
77 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1405 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Antal Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Dabas kedvelt családi házas övezetében, értékesítésre kínálok egy 77 m2-es családi házat nagy méretű 1405 m2-es telken. A ház 2 lépcsőben épült:  1. rész:  60 as évelben, beton alap, vert vályog falazat. 2. rész: 80-as évek: beton alap, vályogtégla falazat. Mindkét részen a tető héjazata cserép.  Az ingatlanban részleges felújítás történt 2018-ban: villany-, víz vezetékek cseréje, csatorna rendszer csövek cseréje. Megújult  a konyha, fürdőszoba is, illetve a szobában a burkolatok laminált padlóra lettek cserélve.   Az ingatlan belső elosztása: közlekedő, konyha, 2 szoba, nappali, tároló, fürdősoba, wc. A ház melegéről konvektorok és egy kályha  is gondoskodik. Az udvaron van egy kis süllyesztett pince és egy tároló is.  Minden közmű megtalálható, és az udvaron fúrt kút is van, mellyel öntözheti kertjét. Megtetszett a ház? Ha szívesen eljönne személyesen, akkor kérem hívjon, hogy megmutathassam ezt a jó ár/érték arányú ingatlant. Nem fog csalódni! Antal Krisztina 06204004014

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Dabason

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dabas m² ár
622 e Ft
757 e Ft 18%
Ennek az ára
Dabas átlagár
47.9 M Ft m Ft
74.1 m Ft 35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dabas

Eladó családi házak a környékről

Dabas
Eladó családi ház

Dabas

153.9 M Ft
5 + 1 szoba
213 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

98 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

57 M Ft
3 szoba
100 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

99.99 M Ft
3 szoba
93 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

69.9 M Ft
2 + 3 szoba
123 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

89 M Ft
3 szoba
100 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

99 M Ft
5 szoba
140 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

169.99 M Ft
10 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

88.9 M Ft
6 szoba
175 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

55 M Ft
2 szoba
82 m²
Dabas
Eladó családi ház

Dabas

74.9 M Ft
4 + 1 szoba
160 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Dabas
Eladó családi ház