River Life

Eladó családi ház
Csévharaszt

+ 5 kép 1/8
84 990 000 Ft84.99 M Ft 913 871 Ft/m2
4 szoba
93 m²

Részletes adatok

Telekméret: 768 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 311
Otthon & City Ingatlaniroda
Otthon & City Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, ENERGIATAKARÉKOS CSALÁDI HÁZ NAGY TELEKKEL – CSÉVHARASZTON

OTTHONSTART HITELRE ALKALMAS – DÍJMENTES HITELÜGYINTÉZÉSSEL

Képzelje el, hogy egy modern, alacsony fenntartású otthonban él, nyugodt környezetben, mégis Budapesttől gyorsan elérhető távolságra.
Csévharaszton most megvalósíthatja ezt – új építésű, átgondolt kialakítású családi ház várja.

Eladás & Értékbecslés
Nem adta el az ingatlanát? Ne adja el piaci ár alatt! Minden ügyfelünknek ingyenesen felmérjük az otthonát, hogy biztos lehessen abban, valódi érték alapján dönt.
Hívjon vagy írjon nekünk a további információkért és a díjmentes* felmérésért.

ELHELYEZKEDÉS ÉS KÖZLEKEDÉS

• Új parcellázású, rendezett, családi házas övezet
• Csendes, jól lakott környezet
• Monorierdő vasútállomás ~16 perc
• Budapest elérhető akár ~20 perc alatt

Ideális választás azoknak, akik nyugalmat keresnek, de nem akarnak elszakadni a várostól.

TELEK ÉS ELRENDEZÉS

• 768 m²-es telek – bőven elegendő kertnek, pihenésnek vagy akár későbbi bővítéshez
• Tágas, világos nappali amerikai konyhával
• 3 külön nyíló hálószoba (egy közvetlen teraszkapcsolattal)
• **2 fürdőszoba** – kényelmes családi használatra
• Teraszkapcsolatos élettér

Az elrendezés praktikus, élhető, családbarát.

PRÉMIUM MŰSZAKI TARTALOM

Szerkezet:
• 30 cm Porotherm főfalak
• 10 cm válaszfalak (Porotherm / Ytong)
• Fa födém, gomba- és rovarvédelemmel
• Látszó szarufa, esztétikus lambériázás

Szigetelés:
• 10 cm grafitos homlokzati szigetelés
• 12 cm EPS aljzat
• Födém: purhab (≈ 30 cm kőzetgyapot szint)
• 6 cm lábazati szigetelés

NYÍLÁSZÁRÓK ÉS BURKOLATOK

• 3 rétegű, 6 légkamrás Salamander nyílászárók
• Alumínium redőnyök
• Hideg–meleg burkolatok választhatók (5.000 Ft/m²-ig)
• Csúszásmentes, fagyálló kültéri burkolatok
• Beltéri ajtók, festett falak, igényes kivitelezés

GÉPÉSZET – ALACSONY REZSI

• Monoblokkos hőszivattyú
• Padlófűtés minden helyiségben
• Inverteres hűtő-fűtő klíma
• 100 literes Ariston okos bojler
• Teljes vízszűrő rendszer

Energiatakarékos működés – hosszú távon jelentős megtakarítás.

FÜRDŐSZOBÁK

• 2 komplett fürdőszoba
• Geberit falba épített WC
• 170×75 cm kád
• Épített zuhany folyókával
• Mosdók csapteleppel

KÜLSŐ KIALAKÍTÁS

• Igényes utcafronti kerítés fa betétekkel
• Gyalogos kapu + gépkocsi beálló
• Körbejárható ház (40 cm járda, vízelvezetéssel)
• Nagy, jól alakítható kert

MIÉRT EZT VÁLASSZA?

Új építés – nincs felújítási költség
Prémium műszaki tartalom
Alacsony fenntartási költség
Nagy telek – értékálló befektetés
Nyugodt környezet + gyors városi kapcsolat

ÁTADÁS

• Kulcsrakész átadás: **2026. július**
• Használatbavételi engedély: **2026. ősz**

KAPCSOLAT
További információért vagy megtekintésért keressen bizalommal – akár hétvégén is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 04. 03.

4 szobás családi házak ára Csévharaszton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Csévharaszt m² ár
914 e Ft
789 e Ft -16%
Ennek az ára
Csévharaszt átlagár
84.99 M Ft m Ft
81.3 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Csévharaszt

Eladó családi házak a környékről

Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

85 M Ft
4 szoba
102 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

69.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

89.9 M Ft
7 szoba
302 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

69.9 M Ft
4 szoba
113 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

85 M Ft
4 szoba
102 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

85 M Ft
4 szoba
102 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

175 M Ft
6 szoba
250 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

39.99 M Ft
2 szoba
59 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

84.99 M Ft