Metrodom

Eladó családi ház
Cserszegtomaj

+ 17 kép 1/20
159 900 000 Ft159.9 M Ft 993 168 Ft/m2
3 szoba
161 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 1463 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 070
Iller Judit
BJ Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Balatontól ( Hévíz, Keszthely) alig 5-7 km távolságra kínálom eladásra ezt a jogilag új építésű, modern, korszerűen megépített és felszerelt családi házat!
Településen belül csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában található.

A jelenleg kulcsrakész állapotú, számos igényt kielégítő ingatlan további extrákkal együtt is megvásárolható. Mint például medence, konyhabútor vagy napelemrendszer kivitelezővel történő egyeztetés alapján szintén megvalósulhat.

Főbb jellemzői:
161nm alapterületű lakótér
Hozzá kapcsolódik 21,14nm nagyságú zöld panorámával rendelkező fedett terasz
A 46,85nm garázs két gépjármű számára biztosít parkolási lehetőséget

Funkcionális kialakítása:
Közlekedő, előtéren keresztül érkezünk az egylégterű, amerikai konyhás nappali, konyha étkezőbe. Vendégmosdón kívül 2 fürdőszoba/ toalett került kialakításra. Ebből az egyik a fő hálószobához tartozik. Ezen kívül további két hálószoba található meg. Gardrób és mosókonyha teszik még élhetőbbé a mindennapokat.

Az épület tégla falazatú, 15 cm szigeteléssel ellátva. A födém monolit vasbeton szerkezetű, előkarcolt lemeztető szigeteléssel.
Fűtéséről helyiségenként szabályozható hőszivattyús fűtés gondoskodik.
Antracit és fehér műanyag nyílászárói 3 rétegűek. Motoros redőny lehetősége előkészítve
Szintén előkészítették a hűtés megoldására a fan-coil-t, riasztó és kamerarendszert.

Telke 1473nm nagyságú, téglalap alakú, enyhén lejtős. Az épület körüli területe térkővel burkolt.

Tulajdon viszonyait tekintve rendezett! Azonnal birtokba vehető!

Amennyiben szeretné személyesen is megtekinteni, vagy bővebb információt kér, forduljon hozzám bizalommal!

Iller Judit
BJ Ingatlan

Hirdetés feltöltve: 2024. 06. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás családi házak ára Cserszegtomajon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Cserszegtomaj m² ár
993 e Ft
1130 e Ft 12%
Ennek az ára
Cserszegtomaj átlagár
159.9 M Ft m Ft
153.4 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Cserszegtomaj

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

186.66 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

195 M Ft
4 szoba
140 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

183 M Ft
3 + 1 szoba
123 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

159.9 M Ft
6 szoba
170 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

497.352 M Ft
5 szoba
316 m²
Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Kehidakustány
Eladó családi ház

Kehidakustány

124.443 M Ft
5 + 2 szoba
192 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

110 M Ft
5 szoba
340 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

274.5 M Ft
4 szoba
190 m²
Alsópáhok
Eladó családi ház

Alsópáhok

64.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

199 M Ft
4 szoba
235 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
172 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház