Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XXIII. kerület

+ 11 kép 1/14
134 900 000 Ft134.9 M Ft 963 571 Ft/m2
5 szoba
140 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 691 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 956
Emi Ingatlan
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XXIII.kerületben Millenium telepen hév megállótól 10 perc sétára, 2 generációnak alkalmas 140 nm lakóterű 5 szobás felújított családiház épített fűtött úszómedencével, 691 nm telekkel eladó.
A földszint beton alapon, beton födémmel, téglából épült 1960-as években majd 2008-ban a tetőtér beépítésével a lakótér bővítve lett.
Önálló, körbejárható ingatlan egy autó beállású garázzsal, alatta kis pince, nyári konyhával,kazánházzal,tárolóval.
Homlokzaton 5 cm szigetelés.
Tetőfedése,zsindely.
Egyedileg gyártott műanyag nyílászárók famintázatú borítással,redőnnyel,szúnyoghálóval.Tetőtérben új Velux tetőtéri ablakok árnyékolóval.
Fűtés:gázcírkó, padlófűtés, vegyestüzelésű kazán, hátsó lakrészben gázkonvektor is megmaradt.
Burkolatok:járólap, parketta.
Ingatlan belső elosztása:
Két bejárattal rendelkezik,de egybe is van nyitva a két lakrész.
Földszinten: előtér,étkezős konyha,kamra,fürdőszoba,wc,1 nagy szoba.Ajtó nyílik a másik lakrészbe ahol a földszinten nappali,konyha,fürdőszoba,wc ,belsó lépcsőház található.
Tetőtérben:20 nm nappali,fürdőszoba, wc, kölekedő, loggia, 2 szoba mely most egybe van nyitva.
3 fázis van így lehetőség nyílik napelemek felszerelésére,bár alacsony rezsi költségű ház.
Elektromos felülvizsgálat megtörtént.
Autóbehajtó betonozott, 2 fedett kerti kiülő alatti rész térkővel burkolt.
Parkosított kertben automata öntöző rendszerrel ,eső érzékelővel történik a locsolás.
Riasztórendszer.
Tehermentes,azonnal költözhető!
A ház kulcsa nálam van,így bármikor megtekinthető egyeztetés után.
Közelben: hév állomás,busz megálló,Lidl,Aldi, Dunapart 15 perc sétára.
Érd:Mészáros Katalin 0630 9561 860

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
964 e Ft
737 e Ft -31%
961 e Ft 0%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
134.9 M Ft m Ft
136.3 m Ft 1%
236.6 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
64 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

119 M Ft
8 szoba
232 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

119 M Ft
8 szoba
232 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

129 M Ft
4 szoba
258 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

350 M Ft
7 szoba
253 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

119 M Ft
8 szoba
232 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület