River Life

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 8 kép 1/11
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 393 023 Ft/m2
2 szoba
43 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 268 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 639
Birkás Roland
OPTIMA | A szakértő ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Családi ház megfizethető ÁRONBudapest XXII. kerületében, Nagytétény egy csendes kis mellékutcájában kínálom megvételre ezt a kiváló ár/érték arányú kis családi házat. Az ingatlan kis mérete ellenére kiváló elosztású, hasznos alapterülete 43 m2, amelyben kialakításra került egy kényelmes konyha-étkező és nappali, valamint egy rendkívül tágas hálószoba is. Az ingatlan kb. 4-5 Éve esett át egy teljes körű felújításon, melynek során:- cserére kerültek a nyílászárók (ablakok és bejárati ajtó egyaránt), - cserére kerültek az elektromos vezetékek, - cserére kerültek a vízvezetékek, - beszerelésre került egy vadonatúj bojler, ami a melegvíz ellátást biztosítja, - felújításra került a fürdőszoba, - beépítésre került egy vadonatúj konyhabútor, - és cserére kerültek a burkolatok. Továbbá az ingatlan nemrégiben külső hőszigetelést is kapott. Az ingatlan egy saroktelken található, a telekmegosztás használati megosztás alapján történt. a sarokteleknek köszönhetően a jogilag osztatlan közös telken található ingatlanok külön bejárattal rendelkeznek. Az ingatlan kiváló otthona lehet:- fiatal vagy idősebb pároknak, - egyedülállóknak, - kisgyermekes vagy éppen gyermeket tervező családoknak, - valamint mindazoknak, akik egy lakótelepi lakás árából mégis inkább egy saját kerttel rendelkező családi házban képzelik el mindennapjaikat. További részletekért és az ingatlan megtekintése miatt várom hívását akár hétvégén vagy az esti órákban egyaránt!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1393 e Ft
1291 e Ft -8%
961 e Ft -45%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
62.4 m Ft 4%
236.6 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Aranyhegyi utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

45 M Ft
2 szoba
35 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

399 M Ft
5 szoba
300 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

325 M Ft
7 szoba
257 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

380 M Ft
5 szoba
310 m²
XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

46.3 M Ft
1 szoba
44 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Máriás utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft
3 szoba
88 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

215 M Ft
10 szoba
370 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft