Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, XXII. kerület

+ 17 kép 1/20
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 601 282 Ft/m2
4 szoba
78 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Telekméret: 514 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 250
Nyegrutz Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

JELENTŐS ÁRCSÖKKENÉSSEL MEGVÁSÁROLHATÓ INGATLAN (124.900.000 FT.-ért)
CSAK A MI IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN ELÉRHETŐ AJÁNLAT!

XXII. Budafok keresett, kertvárosi részén lévő csendes mellékutcában, magasfeszültség mentes övezetben, megvételre kínálok egy 78,5 m²-es alapterületű egyszintes, 4 szobás családi házat, 514 m²-es önálló helyrajzi számmal rendelkező telken.

Az ingatlan 1960-ban években épült, majd 1995-ben bővítésre került.
Az ingatlan jó állapotban van, további hozzáépítés lehetséges mivel a telek maximális beépíthetősége felszín felett 35%.
Fűtése és a meleg víz ellátása gáz kombi cirkó, radiátoros hőleadókkal kiépítve.
Telken belül egy autó részére fedett autóbeálló kialakított.
Az épület előtt, az utcán a járda térkövezése új, az idén készült el.
Per és tehermentes ingatlan.

Helyiségei:
-előszoba(6,4m2), fürdőszoba(4,2m2), WC+kézmosó(4,1m2), nappali(17,1m2), hálószoba(11,2m2), konyha+étkező(14,8m2), kamra(2,1m2), közlekedő(1,4m2), 2 szoba(8,4m2, 9m2).

Alaprajz a képek között feltöltve!

KÖRNYEZET:
A ház lokációja jó, csendes kertvárosias környezetben, jó tömegközlekedéssel.
Autóval 5-10 percen belül elérhető a SAVOYA és a CAMPONA bevásárló központ, a budafoki városközpont, a piac és a XXII. kerületi szakrendelő.
Közelben található óvoda, két tannyelvű iskola, gyógyszertár.

Autóbusszal 15-20 perc alatt elérhető Kelenföldi pályaudvar, a 4 METRO végállomása és az ETELE pláza, a 4-es metró (M4) kulcsfontosságú kapcsolatot ad a belváros felé.
Új buszmegálló
Az ingatlan helyszínétől a 114-es, 250B, 33-as és 133E buszokkal lehet eljutni a Kelenföld vasútállomásig, amely a 4-es metró egyik végállomása.
A 158-as buszmegállója, az utca végén mostanában került kialakításra.

Amennyiben Önnek a vásárláshoz szüksége lenne hitelre, OTTHON START HITEL, CSOK PLUSZ, babaváró kölcsönre, lakástakarékra, stb., kezdeményezheti a kapcsolatfelvételt bankfüggetlen hitelügyintézőinkkel, teljesen DÍJMENTESEN.

Az ingatlan megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges, akár hétvégén is.
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, további kérdéseivel kapcsolatban várom jelentkezését! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 388297

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1601 e Ft
1171 e Ft -37%
1070 e Ft -50%
Ennek az ára
XXII. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
159.4 m Ft 22%
149.8 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

94 M Ft
4 szoba
106 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Máriás utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

149 M Ft
3 szoba
88 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

119 M Ft
4 szoba
104 m²
XXII. kerület, Budafok, Alkotmány utca
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

380 M Ft
5 szoba
310 m²
XXII. kerület, Nagytétény
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

325 M Ft
7 szoba
257 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Olga
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

55.9 M Ft
1 + 1 szoba
38 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

275 M Ft
5 szoba
300 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

120 M Ft
4 + 3 szoba
250 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

780 M Ft
68 szoba
2700 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

204.9 M Ft
6 szoba
260 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület