Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XXI. kerület

+ 2 kép 1/5
32 000 000 Ft32 M Ft 1 142 857 Ft/m2
1 szoba
28 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1905 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Doktor Tímea
Szi-We Otthona Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

CSEPEL-HÁROSON NAGY TELEK ELADÓ FELÚJÍTANDÓ HÁZZAL

Csepel Háros csendes, rendezett részén kínálok megvételre egy 1905 nm-es, önálló helyrajzi számmal rendelkező, körbekerített telket, 1/1 tulajdonviszonnyal.

A telken található egy 28 nm-es, erősen felújítandó állapotú kis családi ház, amely igény szerint felújítható vagy akár új építésű ingatlan alapjául is szolgálhat.

Főbb jellemzők:

1905 nm telekterület
önálló, körbekerített telek
1/1 tulajdon, tehermentes
villany és víz a telken belül
gáz és csatorna az utcában
aszfaltozott utca
nyugodt, jó lakókörnyezet

Ideális választás:

családi ház építésére
befektetésnek
nagy kertet, nyugodt környezetet keresőknek

A környék kiváló, csendes, természetközeli, ugyanakkor jól megközelíthető.

Referencia szám: H515802-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

1 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1143 e Ft
1052 e Ft -9%
1072 e Ft -7%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
32 M Ft m Ft
43.8 m Ft 27%
75.1 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

129.99 M Ft
4 szoba
100 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

189 M Ft
4 + 2 szoba
180 m²
XXI. kerület, Csepel kertváros, Komáromi utca
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
6 szoba
262 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

79.99 M Ft
4 szoba
200 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

38 M Ft
1 szoba
65 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

186 M Ft
6 szoba
320 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²
XX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XX. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
167 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

271.858 M Ft
4 szoba
127 m²
XII. kerület, Svábhegy
Eladó iroda

Budapest, XII. kerület

720 M Ft
17 szoba
540 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

120 M Ft
5 szoba
163 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99 M Ft