Aerogate Homes

Eladó családi ház
Budapest, XXI. kerület

+ 11 kép 1/14
42 000 000 Ft42 M Ft 1 200 000 Ft/m2
1 szoba
35 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 300 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Sallai-Alexa Zsanett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Felújítandó ház nagy kerttel és sok lehetőséggel Csepel frekventált de mégis csendes részén.Kiváló vétel befektetőknek, vagy azoknak akik szeretnek alkotni és saját ízlésükre formálni otthonukat.A telek elrendezésse és mérete számos lehetőséget rejt magában - bővítés, új építés. A környéken minden megtalálható ami a mindennapi élethez szükséges. Csepel pláza 20 perc sétára található. Óvodák, iskolák sétatávolságra.A ház a telek belső felén helyezkedik el így egy nagy előkert áll rendelkezésre. Ha felkeltette érdeklődését kérem keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1200 e Ft
1045 e Ft -15%
1113 e Ft -8%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
42 M Ft m Ft
44.1 m Ft 5%
156.8 m Ft 73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

144.9 M Ft
4 + 1 szoba
153 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99 M Ft
4 szoba
125 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99 M Ft
4 szoba
125 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

79.99 M Ft
4 szoba
200 m²
XXI. kerület, Királyerdő út
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

159 M Ft
5 szoba
192 m²