BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XXI. kerület

+ 13 kép 1/16
37 700 000 Ft37.7 M Ft 785 417 Ft/m2
2 szoba
48 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 900 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dobi Dorián
Duna House - Vécsey utca (Pesterzsébet)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Csepel szélén takaros kis ház mindenre használható telekkel, házi vízművel,
számos melléképülettel és több autó beállására alkalmas területtel ELADÓ!
A főépület fűtése vegyes tüzelésű kályhával megoldott, a bejárati ajtó, valaminta konyha ablaka már műanyagra lett cserélve, ahogyan a képeken is látható,
jellemzően napfényes. Ami a közműveket illeti, gáz nincs csak villany, vezetékes víz és csatorna az utcában, ezeket jelenleg házi vízmű/hidrofor, illetve emésztő
váltja ki. Kiemelendő még:
- gyakorlatilag egy takarítás után költözhető, a konyha és a fürdő jó állapotú- a szuterén szint nyáron hűvös, télen melegebb, így az plusz lakószobaként
is tud akár funkcionálni
- a ház körül tárolt tüzifával évekig el lehet fűteni- termő gyümölcsfák
- állattartáshoz szükséges karámok/ketrecek- kifogástalan házakkal és rendezett portákkal bíró közvetlen szomszédság
három irányban
A legközelebbi buszmegálló a Csepeli úton található 600 méterre, itt azonban
Volánbusz járatok közlekednek. A háztól az ellenkező irányba sétálva kb. 10perc a II. Rákóczi Ferenc út, ahol megáll pl. a 38-as busz és az éjszakai járat.
Ha különleges (szinteltolásos), önfenntartásra alkalmas házat keres megfizethető
áron, jöjjön el és nézze meg, nem fog csalódni!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
785 e Ft
721 e Ft -9%
961 e Ft 18%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
37.7 M Ft m Ft
170.1 m Ft 78%
236.6 m Ft 84%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület, Királyerdő út
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

159 M Ft
5 szoba
192 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

120 M Ft
4 + 1 szoba
220 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

89.9 M Ft
8 szoba
320 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

79.99 M Ft
4 szoba
200 m²
XXI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

99.9 M Ft
3 szoba
130 m²