City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 13 kép 1/16
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 566 667 Ft/m2
3 szoba
51 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 390 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 388
Beck Zita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladóvá vált Pesterzsébet kertvárosi részén egy 51 m2-es, felújított családi ház.

Részletesen az ingatlanról:
- telek 250 m2
- műanyag hang- és hőszigetelt, redőnnyel felszerelt nyílászárók
- modern, korszerű fűtésrendszer kondenzációs kazánnal
- felújított villamoshálózat
- szigetelt homlokzat (10 cm)
- vadonatúj tetőszerkezet,szigeteléssel
- 10 nm-es terasz
- intim kert
- melléképület 14 m2

Kocsibeálló nincs.

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, hiszen a közelben található iskolák, óvodák és bevásárlási lehetőségek mind hozzájárulnak a családosok kényelméhez. A közlekedés szempontjából is előnyös, hiszen a város tömegközlekedési hálózata könnyen elérhető, így a munkahelyek és a város szórakozási lehetőségei gyorsan megközelíthetők. Erzsébetfalva környéke biztonságos és csendes, ideális választás azok számára, akik a nyugodt életvitel mellett a városi élet adta lehetőségeket is élvezni szeretnék. Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy otthon, ahol a család minden tagja megtalálhatja a számításait.
Ha Ön is egy olyan ingatlant keres, amely ötvözi a modern kényelmet és a családias légkört, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk. Kérdéseivel bizalommal fordulhat hozzánk, szívesen állunk rendelkezésére, hogy segítsünk megtalálni álmai otthonát!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referenciaszám: H517273

Beck Zita +36 70 4545076
beck.zita@oc.hu

Referencia szám: H517273

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1567 e Ft
1242 e Ft -26%
1134 e Ft -38%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
84.9 m Ft 6%
100.9 m Ft 21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
50 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

84.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

97 M Ft
6 szoba
260 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

178 M Ft
6 + 1 szoba
260 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

58.9 M Ft
1 szoba
30 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
77 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás