City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 9 kép 1/12
85 500 000 Ft85.5 M Ft 1 042 683 Ft/m2
3 szoba
82 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 536 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 491
Gerő Zsófia
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÖNÁLLÓ LAKÓEGYSÉG KOSSUTHFALVÁN GARÁZZSAL ÉS PINCÉVEL

Budapest XX. kerületének kertvárosias részén, Kossuthfalván (1202) kínáljuk megvételre ezt a nettó 82,2 m²-es, önálló lakóegységet, amely egy három lakóegységből álló családi házban található, külön bejárattal. Jelenleg egy HRSZ szám alatt szerepel, de tetszés szerint osztatlan közös tulajdonná is nyilvánítható, így rugalmasan alakítható az ingatlan használata.

LAKÁS JELLEMZŐI

Földszinti lakóegység, saját garázzsal és pincével

A tetőtér beépítése már megkezdődött (72 m²), a befejezése az új tulajdonosra vár

Az ingatlan állapota stabil, az épület statikailag kiváló, a tető jó állapotú

Nagy előnye a önállóság a közös tulajdonon belül, így saját életvitelt biztosít, miközben a telek és az udvar közös használatú

TELEK ÉS PARKOLÁS

saroktelek jól szeparálható területek

autóbeállás a garázsban

pincében tárolási lehetőség

LOKÁCIÓ KOSSUTHFALVA ELŐNYEI

Közlekedés: gyors és kényelmes buszjáratok, percek alatt elérhető a Határ út, ahol az M3 metró biztosít közvetlen kapcsolatot a belváros felé; autóval könnyű kijutás a főbb útvonalakra

Ellátottság: bevásárlási lehetőségek, piac, helyi üzletek, pékségek

Családbarát környezet: óvoda, iskola, játszóterek, zöldfelületek a közelben

Ez a lakóegység ideális befektetőknek, akik a tetőtér befejezésével értéknövelést látnak előre, valamint többgenerációs családoknak, akik saját, szeparált életteret keresnek egy nyugodt, mégis városhoz közeli környezetben.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Amennyiben nem ér el telefonon, akkor az ingatlan referenciaszámát küldje el SMS-ben, és visszahívom, amint tudxom.

Referencia szám: HZ072393

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1043 e Ft
1242 e Ft 16%
1134 e Ft 8%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
85.5 M Ft m Ft
84.9 m Ft -1%
100.9 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

76 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XX. kerület, Pacsirtatelep, Pacsirtatelep
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
200 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XX. kerület, Márírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

200 M Ft
6 + 1 szoba
200 m²
XX. kerület, Kossuthfalva, Damjanich utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

65 M Ft
3 szoba
59 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
6 szoba
180 m²
XX. kerület
Eladó családi ház