Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 12 kép 1/15
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 117 910 Ft/m2
3 szoba
67 m²
építés éve:1951

Részletes adatok

Telekméret: 313 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 421
Toókné Ambrózi Andrea
OTP Ingatlanpont Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Önálló családi ház eladó Erzsébetfalván, Budapest 20. kerületében!

Megvételre kínálunk egy 3 szobás, önálló családi házat 313 nm-es telekkel Erzsébetfalva csendes, kertvárosi részén. A téglaépítésű, szigetelt ingatlan összközműves és összkomfortos, így kényelmes otthont biztosít akár családoknak, akár pároknak, akik tágas élettérre vágynak.

A ház folyamatos felújításokon esett át az elmúlt időszakban, így nem igényel azonnali nagy beruházást. A jól kihasználható kertben autóbeállási lehetőség is rendelkezésre áll, de a közterületen ingyenes a parkolás.

A környék nyugodt és családbarát, ugyanakkor minden könnyen elérhető: boltok, iskola, óvoda, egészségügyi intézmények és tömegközlekedés néhány perc sétára találhatók. Kiváló választás azoknak, akik kertvárosi környezetben, mégis Budapest szívéhez közel keresnek otthont.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését várom hívását a hét bármely napján.
Ingatlan eladásában és új otthona megtalálásában is szívesen segítek, továbbá teljes körű hitelügyintézést és megbízható ügyvédi közreműködést is biztosítani tudok.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni lehet: Toókné Ambrózi Andrea Tel:30-4214382

Referencia szám: M307264

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1118 e Ft
1242 e Ft 10%
1134 e Ft 1%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
84.9 m Ft 12%
100.9 m Ft 26%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

39.99 M Ft
1 szoba
30 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XX. kerület, Pacsirtatelep, Pacsirtatelep
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
200 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

97 M Ft
6 szoba
260 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XX. kerület, Mártírok útja közeli utca