NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 12 kép 1/15
120 000 000 Ft120 M Ft 1 538 462 Ft/m2
3 szoba
78 m²
építés éve:1972

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 763 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Sárvári Dániel
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pesterzsébeten eladó, egy 78 nm-es, 12 nm terasszal rendelkező, 3 szobás, felújított családi ház, 763nm-es telken!

A felújítás során a burkolatok cserélve lettek, új fűtés rendszer került kialakításra, a nyílászárók és a közművek is megújultak, a tető rendbe lett téve, új ereszcsatornát és szigetelést is kapott.

Az ingatlan hatalmas előnye, ami minden családi házat kereső álma, hogy betonfödémes, előkertes, és körbejárható is!

Emellett a parkolásra 2 kocsinak is bőven elegendő, 42 nm-es, kétállásos szerelőaknás garázs áll rendelkezésünkre.
A kerti dolgainkat, egyéb ingóságainkat 44 nm-es száraz pincében tárolhatjuk.

A locsolásra ásott kút van a segítségünkre, az udvaron található szaletli a baráti összejöveteleknek adhat helyet.

Ha felkeltette érdeklődését ez a kiváló paraméterekkel rendelkező családi ház, jöjjön el, nézze meg, és tegyen ajánlatot!
Ha a hirdetés felkeltette érdeklődését kérem keressen.

Referencia szám: HZ025410

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1538 e Ft
1242 e Ft -24%
1134 e Ft -36%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
84.9 m Ft -41%
100.9 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

79.9 M Ft
6 szoba
300 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

65 M Ft
3 szoba
59 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

32 M Ft
4 szoba
135 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

66 M Ft
2 + 4 szoba
54 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

76 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

178 M Ft
6 + 1 szoba
260 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
IX. kerület, Ferencváros, Vaskapu u. 22
Eladó garázs

Budapest, IX. kerület

0.02 M Ft
14 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
96 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

190 M Ft
5 szoba
480 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XX. kerület