NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, XX. kerület

+ 17 kép 1/20
79 900 000 Ft79.9 M Ft 841 053 Ft/m2
4 szoba
95 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Gulás János István
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egy szintes, 95 nm-es felújított családi ház Pesterzsébeten! Legyen Ön a megújult otthon első lakója!A XX. kerület könnyen megközelíthető részén eladóvá vált, egy teljes körűen felújított, 3 szobás, dupla komfortos családi ház, kis kertrésszel, benne tárolóval, azonnali költözési lehetőséggel.A felújítás során új nyílászárókat kapott az ingatlan kívül-belül, az ablakokra szúnyogháló és redőny lett felszerelve. A villamos-, víz/csatorna-, gáz hálózat megújult, led égők világítanak mindenhol, a fűtést és meleg vízellátást modern cirkó kazán adja, radiátoros hőleadókkal. A három kellemes méretű, nagy belmagasságú (3,5 m) szoba légkondicionált.Két fürdőszoba áll a lakók rendelkezésére, melyeket egyszerre lehet használni, az egyik fürdőben dupla zuhany, mellette szeparált helyiségben a WC, a másikban szimpla zuhanykabin egy légtérben a WC-vel. A fürdőszobák is ablakosak, jól szellőztethetőek.A gépesített, beépített konyha is teljesen új, akárcsak a ház többi része, még senki nem lakott itt a felújítást követően! A ház homlokzata 15 cm-es szigetelést kapott, műgyanta lábazattal, néhány hónapja lett kész.Az ingatlan, a térszervezésének köszönhetően, könnyedén két lakásos lakóingatlanná alakítható, ahol a generációk egymás zavarása nélkül tudnak békében, az együtt, de mégis külön szellemében élni, de ez igaz a lakás/munkahely vonatkozásában is. Ha valaki a lakása mellett szeretné a vállalkozását (fodrászat, kozmetika, könyvelő iroda stb.) üzemeltetni, erre itt van lehetőség. Az épület a jelenlegi berendezéssel alkalmas szálláshelynek is, minden ingóság, az ágyak, az ágyneműk, a konyhai felszerelési tárgyak, de a ruhaszárítók, asztalok, székek is mind-mind újak, még soha senki nem használta őket, bevetésre készek.A közelben közért, pékség, piac elérhető, akárcsak villamos, ill. buszmegálló. A parkolás az utcán ingyenes.További információért keressen bátran! Az ingatlan megtekintése rugalmasan!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: HZ029212

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
841 e Ft
900 e Ft 7%
1070 e Ft 21%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
101.6 m Ft 21%
149.8 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Előd utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

65 M Ft
3 szoba
59 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XX. kerület, Pacsirtatelep, Pacsirtatelep
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
200 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

76 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

120 M Ft
5 szoba
180 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
4 szoba
73 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
XX. kerület, Mártírok útja közeli utca
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

150 M Ft
6 szoba
160 m²
XI. kerület