Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 12 kép 1/15
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 027 941 Ft/m2
2 szoba
68 m²
építés éve:1920

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 534 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zsebő Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

XVIII. kerület Erzsébettelepen, eladó, 1920 környékén épült családi ház. Az ingatlan 68 nm-en terül el, az 1960-as években volt utoljára felújítva. A ház lakható állapotban van, azonnal birtokba vehető, de az új tulajdonos teljes felújításával és modernizálásával válhat igazán álomotthonná.
Elrendezését tekintve kétszobás, melyek egybe és külön is nyílóak. A szobákon kívül tágas, étkezős konyha, zuhanyzós fürdőszoba mellékhelyiséggel, illetve még egy kamra is helyet kapott. A ház előtt egy fedett terasz helyezkedik el. A fagerendás, sátortetős padlás további lehetőséget rejt magában a tetőtér beépítésére, ezzel bővítve a lakóteret. A házhoz tárolók is tartoznak. Az otthon melegét gázkonvektor biztosítja. A telek 534 nm.
A régió bevásárló- és szórakoztató központjai autóval pá perc alatt elérhetőek. A KÖKI Terminál, az Auchan, a Lidl és a lőrinci piac. Gyógyszertár és orvosi rendelő, iskola, buszmegálló sétatávolságban.
További információkért és a megtekintés miatt kérem, keressen elérhetőségeimen!

Referencia szám: HZ038004-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1028 e Ft
1147 e Ft 10%
1131 e Ft 9%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
93.4 m Ft 25%
81.6 m Ft 14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

229.9 M Ft
5 szoba
190 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

168 M Ft
5 szoba
184 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

158.5 M Ft
3 szoba
96 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

57.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

78 M Ft
2 szoba
57 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
90 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

166 M Ft
2 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

134 M Ft
4 szoba
88 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
8 + 1 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

104.9 M Ft