Seven Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
110 000 000 Ft110 M Ft 846 154 Ft/m2
5 szoba
130 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 888 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zöldi Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Ne maradj le! Ritka lehetőség a 18. kerületben!

Többfunkciós családi ház hatalmas telekkel, akár 3 külön lakássá alakítható ideális nagycsaládosoknak, összeköltözőknek vagy befektetőknek!

Főbb jellemzők:
- 130 m²-es tetőtér beépítéses ház
- Tégla építésű, statikailag rendben
- 888 m²-es összközműves telek még egy lakóingatlan is építhető rá!
- Gázkazános fűtés
- Felújítandó, de óriási potenciállal!
-Tégla garázs

Jelenlegi elrendezés:
Földszint:
- Étkező, konyha, közlekedő
- 2 fürdőszoba WC-vel
- 4 szoba
- Padlás- és pincefeljáró

Tetőtér:
- 1 szoba
- Fürdő WC-vel

Átalakítás után akár 3 lakás is kialakítható:
1. lakás (~50 m²):
- Előszoba(terasz beépítésével kialakítható)
- Konyha, étkező
- Fürdő WC-vel
- 2 félszoba
- Padlás- és pincekapcsolat

2. lakás (~55 m²):
- Előszoba(terasz beépítésével kialakítható)
- Konyha-étkező
- Fürdő WC-vel
- 2 szoba

3. tetőtéri lakás (~35 m²):
- Külső feljáró
- Amerikai konyhás nappali hálófülkével
- Fürdő WC-vel

A környék most újul meg!
- A Gyömrői úti felújítás során átlátszó zajvédő fal épül az utcafronton csendesebb, nyugodtabb otthon
- Autós forgalom megszűnik, új szervizút épül biztonságosabb környezet
- A Szemere István tér és a Május 1. tér teljesen megújul új zöldfelületek, modern városi köztér

Miért most kell lépned?
-Az ingatlan nem kerül kisajátításra
-A környék értéke hamarosan emelkedni fog
-3 lakás = 3 bevételi forrás vagy 3 generáció együtt, mégis külön

Közlekedés most újul meg minden!
Ez az ingatlan egy megújuló közlekedési csomópont közepén helyezkedik el, ahol minden a kényelmesebb, biztonságosabb és gyorsabb eljutást szolgálja:
- Gyömrői út teljes felújítása 6 sávos, modern főútvonal zajvédő fallal
- Sajó utca csatlakozása megszűnik csendesebb, biztonságosabb lakókörnyezet
- Új szervizút épül a zajfal mögött helyi közlekedés zavartalanul megmarad
- Közösségi közlekedés fejlesztése új buszmegállók, jobb átszállási lehetőségek
- Új járdák és gyalogos kapcsolatok könnyű eljutás a Szemere István tér és a Május 1. tér irányába

Ez a környék hamarosan Budapest egyik legjobban megközelíthető, mégis csendes lakóövezetévé válik és te most még időben vagy, hogy itt vásárolj!

Ha te is látod benne a fantáziát keress bizalommal!
Zöldi Norbert +36709450148

Referencia szám: HZ077064

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
846 e Ft
774 e Ft -9%
961 e Ft 12%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
110 M Ft m Ft
161.5 m Ft 32%
236.6 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

105 M Ft
6 szoba
180 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
XVIII. kerület, Nagybani piac közelében, kertvárosi részen
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 2 szoba
600 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 szoba
650 m²
XVIII. kerület