Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
164 990 000 Ft164.99 M Ft 1 374 917 Ft/m2
5 szoba
120 m²
építés éve:2019

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 531 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Zöldi Norbert
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Budapest, XVIII. kerületben, Újpéteritelep kerületrészben, csendes utcában, 2019-ben épült, 531 nm-es, összközműves, parkosított, gondozott telken, önálló, belső 2 szintes, dupla komfortos 120 nm-es, nappali + 4 szobás családi ház! 21 nm es garázs, 23 nm-es melléképület, 31 nm-es fedett terasz. SZIGETELT HÁZ, MOZGÁSÉRZÉKELŐS RIASZTÓ, KAMERA RENDSZER, ELEKTROMOS KAPU, KLÍMA!

A teljesen körbejárható felépítmény, 2019-ben épült, az 531 nm-es összközműves telek jobb oldali határtól, kb. 0,90 m-re, a bal oldali határtól kb. 4,5 m-re, 6,5 m előkert hagyásával épült beton, sáv alapra, 30 cm-es porotherm tégla falazattal, 10 cm-es grafitos szigeteléssel. A ház tetőszerkezete, (45°-os) egyszerű, nyeregtető, kezelt fagerendákból, hőszigetelt Bramac cserépfedéssel. Az utcafront felől az autóbeállás, elektromos kapun keresztül megoldott, a 21 nm-es garázsba.

A biztonságról mozgás érzékelőkkel és kamera rendszerrel szerelt riasztó berendezés felel. A ház bejárati ajtaja több ponton záródó, biztonsági ajtó. A homlokzati nyílászárók hőszigetelő üvegezésű, három rétegű nyílászárók, redőnnyel és részben szúnyoghálóval szerelve. Az ablakok csakúgy, mint a belső térelválasztó ajtók, egységes minőségi Borovi fenyőből készültek. Az emelet impozáns bükkfával borított lépcsőkön keresztül érhető el.
A nappali aljzata tölgyfa parkettával fedett, az emeleten a szobák padlószőnyeggel, minden más helyiség mázas kerámia lappal burkolt.

A fűtésről és a használati meleg-víz ellátásról, a garázsban található kombi cirkó gondoskodik, a hőleadók lapradiátorok, a földszinten a fürdőben törölköző szárítós radiátor és páraelszívó növeli a komfortérzetet. Az emeleti fürdőszobában padló fűtés is üzemel.

Alternatív fűtési lehetőséget kínál a nappaliban található kandalló. A gáz átalány költsége egész évben 9.400 Ft/hó Az egyéb szolgáltatók felé fizetendő díj fogyasztás alapján kerül elszámolásra és egyedileg mérhető! A földszinten egy, az emeleten kettő darab hűtő-fűtő klíma berendezés gondoskodik a nyári melegben a megfelelő hőmérsékletről.

Az egyedileg méretre készült konyhabútor beépített gépészettel a vételár részét képezi. A nappaliból érhető el a hangulatos 31nm-es fedett terasz, mely tökéletes helyszíne lehet a családi rendezvényeknek. A kert hátsó része teljesen intim, az utcáról és a szomszédos telkekről nem belátható, gondozott, babérmeggy, és több gyümölcsfa és egy 23 nm-es kerti tároló is megtalálható.

A környék infrastrukturális ellátottsága kiváló.
Zöldi Norbert +36709450148

Referencia szám: HZ060677

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1375 e Ft
774 e Ft -78%
961 e Ft -43%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
164.99 M Ft m Ft
161.5 m Ft -2%
236.6 m Ft 30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

220 M Ft
4 szoba
200 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

105 M Ft
6 szoba
180 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület