Oasis Residence

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 1 kép 1/4
209 900 000 Ft209.9 M Ft 1 279 878 Ft/m2
3 + 2 szoba
164 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 1556 m2
Fűtés: Geotermikus
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 179
Balázs Levente
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó újépítésű önálló családi ház - prémium minőség, tágas kialakítás!
2026 4. negyedévében készül el ez a 166nm hasznos alapterületű, modern önálló családi ház, amely kiváló elosztásával és magas színvonalú kivitelezésével hosszú távon nyújt kényelmes otthont.

Főbb jellemzők:
Összesen 4 hálószoba - ideális nagycsaládosoknak vagy home office-hoz.
2 fürdőszoba - kényelmes mindennapok, akár több generáció együttélésére is alkalmas.
Külön gardrób helyiség - rendezettség és extra tároló.
Zárható garázs - biztonságos parkolás és praktikus tárolás.
Tágas nappali és étkező - otthonos központi élettér.
Két terasz (földszinten és emeleten) - pihenéshez és közös kikapcsolódáshoz.

Modern stílus, minőségi építőanyagok, időtálló megoldások.

Ez az ingatlan egyszerre kínálja a családi házak kényelmét és a modern építés minden előnyét.
Várható átadás: 2026. 4. negyedév

Referencia szám: M310393

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1280 e Ft
774 e Ft -65%
961 e Ft -33%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
209.9 M Ft m Ft
161.5 m Ft -30%
236.6 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
8 + 1 szoba
270 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
V. kerület, Belváros, Aranykéz utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

249.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület, Szemeretelep, Szurmay tábornok utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

160 M Ft
5 szoba
220 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

149.9 M Ft
4 szoba
139 m²
V. kerület, Lipótváros, Akadémia utca
Eladó téglalakás