NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
125 000 000 Ft125 M Ft 1 024 590 Ft/m2
4 szoba
122 m²

Részletes adatok

Telekméret: 539 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Érmelléki Zsóka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:

Jó állapotban lévő négy szobás családi ház!

XVIII. kerületben, Erzsébettelepen, csendes, szép utcában, 539 nm-es telken, 2002-ben műszakilag felújított és bővített 122 nm-es szigetelt, riasztóval felszerelt családi ház aknás garázzsal eladó.

A családi ház előkerttel rendelkezik, az aknás garázs különálló. A bejárat a 15 nm-es terasz felől közelíthető meg, bent akadálymentes. Az előszobából nyílik egy nagyszoba, és a zuhanyzós, WC-s fürdő. Ez jó lehetőség azoknak, ahol két generáció lakna együtt, meghagyva egymás nyugalmát. Egy másik bejárat a hosszúkás konyha felé nyílik, amiből balra a 20 nm-es nagyszoba, szemben kamra és kis gardrób, balra pedig a terasz felé teljes üvegfelülettel rendelkező 19 nm-es étkező található. Nagyon világos és otthonos, akár nappaliként is használható.

Az étkezőből két hálószoba és a kádas, zuhanyzós fürdőszoba és WC nyílik. Minden szoba jó állapotban lévő parkettás. A fűtés kombi cirkóval megoldott, a szobákban radiátor, a konyha és étkezőben padlófűtés. Utóbbiban egy klímát is felszereltek. A nyílászárók gerébtokos, hőszigeteltek, a tető Bramac cseréppel fedett. A biztonságról riasztó gondoskodik.

A különálló aknás garázs 23 nm-es, egybeépítve egy kis nyárikonyhával, és szerszámos tárolóval. A gondozott kertben hatalmas diófa és fenyőfa, örökzöld növények és virágok. A locsolás fúrt kútról megoldható.

Egy festés után akár azonnal költözhető!

Közelben horgásztó, edzőpálya, de akik szeretnek piacolni, a Sárkány Center is tíz perces sétára. Buszmegálló öt percre Kőbánya-Kispest metró felé , a vasútállomás gyalogosan tíz perces sétával elérhető.

Ajánlanám gyermekes családoknak is, a Vajk-sziget Általános Iskola gyalogosan elérhető, de óvoda és bölcsőde is a közelben.

Irányár: 125 000 000 Ft

ÜDVÖZLETTEL:
ÉRMELLÉKI ZSÓKA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+3630-815-2508
ERMELLEKI@CITYCARTEL.HU

CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1025 e Ft
979 e Ft -5%
1069 e Ft 4%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
125 M Ft m Ft
138.7 m Ft 10%
148.4 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.99 M Ft
3 szoba
75 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

330 M Ft
7 szoba
360 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56.5 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
XVIII. kerület, Szemeretelep, Budapest XVIII. Szemeretelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

179.9 M Ft
7 szoba
348 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XVIII. kerület, Ganztelep
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
113 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás