City Pearl

Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
119 800 000 Ft119.8 M Ft 520 870 Ft/m2
3 szoba
230 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Telekméret: 433 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 919
Laczkovics Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó háromszintes önálló családi ház 18.kerületben.

Budapest 18.kerület Ferihegy városrészben kínálunk megvételre egy nettó 230 nm-es, háromszintes,téglából épült, önálló családi házat
433 nm-es telken.
A telken található még, egy különálló garázs.
A nyílászárók háromrétegű üvegezésű a jobb hangszigetelés érdekében.
A fűtést gáz cirkó biztosítja radiátoros hőleadással.

Az ingatlan beosztása-
földszint:
- előszoba 7nm,
- nappali 23,1nm,
- konyha 7,5nm,
- étkező 15,9nm,
- kamra 2,3nm,
- fürdőszoba 5,2nm,
- WC 2,2nm,
---------------------------
nettó: 63,2nm

Emelet:
- lépcsőház 5,4nm,
- hall 14,1nm,
- fürdőszoba+WC 3,6nm,
- szoba 23,1nm,
- szoba 11,4nm,
- szoba 11,4nm,
- terasz 5nm,
-----------------------------
nettó:74nm

Szuterén:
- kazánház 9,6nm,
- tároló 13,8nm,
- WC,mosdó 1,6nm,
- "dühöngő"szabadidőszoba 68,7nm,
------------------------------
nettó: 93,7nm

Vonat, busz megálló a közelben. Szemere István téri játszótér sétatávolságra található.

Amivel segítjük az Ön ingatlanvásárlását:
- ingyenes hitelügyintézés,
- jogi háttér,
- földhivatali ügyintézés,
- energetikai tanúsítvány,
- a vevő számára az ingatlanközvetítés ingyenes.

Irodánk 30 éves szakmai tapasztalattal áll ügyfelei rendelkezésére!

Várom szíves megkeresését! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393578

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
521 e Ft
1133 e Ft 54%
1134 e Ft 54%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.8 M Ft m Ft
98.8 m Ft -21%
100.9 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 szoba
650 m²
XVIII. kerület, Szent Imre kertváros, Üllői út
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

170 M Ft
3 szoba
284 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
510 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
8 + 1 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

260 M Ft
8 + 1 szoba
448 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület