Eladó családi ház
Budapest, XVIII. kerület
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó családi ház leírása
Kertvárosi nyugalom saját bejáratú házrész a 18. kerület egyik legbiztonságosabb utcájában
Eladó 62 nm-es, 2,5 szobás, étkezőkonyhás házrész Budapest XVIII. kerületében, Szemere-telepen, egy csendes, rendezett és kiemelten biztonságos utcában. A környék barátságos, az utca pár éve új aszfaltburkolatot kapott.
A 14 nm-es fedett terasz és a 20 nm-es előkert tökéletes helyszín reggeli kávéhoz, esti beszélgetésekhez vagy egy kis pihenéshez a zöldben.
Főbb jellemzők:
62 nm lakótér
2 egész szoba + gardrób + étkezős konyha
Fürdőszoba + külön WC + előszoba
14 nm fedett terasz
20 nm saját előkert
udvari parkolási lehetőség + 7 nm udvari tároló
Saját, elkerített utcafronti bejárat
A telek 540 nm, melyen három házrész helyezkedik el az 1970-es évek óta. Az eladó házrész a telek bal oldalán, utcafronton található, a másik két ingatlan a telek belsejében kapott helyet.
Műszaki állapot:
10 éven belül teljes tetőkorszerűsítés
Hőszigetelt műanyag nyílászárók
Vaillant gázkazán fűtés
120 literes villanybojler melegvíz ellátás
Jó szerkezeti állapot, esztétikai felújítást igényel
Bútorozatlanul eladó
Tulajdoni háttér:
Osztatlan közös tulajdon, de a tulajdonosok ügyvéd által ellenjegyzett megosztási szerződést készíttetnek, így hitelképesen megvásárolható.
Kiváló közlekedés gyors elérés a város minden pontjába
A környék kimagasló tömegközlekedési adottságokkal rendelkezik. A közelben több buszjárat is elérhető (93, 93A, 132E, 136, 142E), valamint az 50-es villamos, amellyel egyenesen a Határ út metrómegállóhoz (M3) juthatunk kb. 2025 perc alatt.
A Kőbánya-Kispest metróállomás (M3 végállomás, KÖKI Terminál) busszal mindössze 1520 perc, míg az Örs vezér tere irányába kb. 30 perc alatt el lehet jutni.
A belváros (Deák Ferenc tér, Astoria, Blaha Lujza tér) tömegközlekedéssel kb. 3545 perc alatt elérhető.
A busz- és villamosmegállók pár perc sétára vannak, így az ingatlan autó nélkül is tökéletesen megközelíthető.
Kinek ajánlom:
Azoknak, akik szeretik a kertes házas hangulatot, de nem vágynak nagy kertgondozásra. Ideális választás pároknak, kisebb családoknak, vagy akár idősebbeknek, akik nyugodt, biztonságos környezetet keresnek jó közlekedéssel a város felé.
Eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.
Amennyiben fel kellette érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni
Referencia szám: HZ034930
Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.
3 szobás családi házak ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XVIII. kerület