Metrodom

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
169 990 000 Ft169.99 M Ft 1 069 119 Ft/m2
5 szoba
159 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 641 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 606
Horváth Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

A XVII. kerület csendes, családi házas övezetében, az Emlék utca 58. szám alatt kínálom megvételre ezt a 641 m²-es telekre épülő, nettó 147 m²-es, modern és energiatakarékos új építésű családi házat, amelyhez egy 23,8 m²-es terasz is tartozik.

A kivitelezést megbízható, több sikeres referenciával rendelkező kivitelező cég végzi, az ingatlan pedig kulcsrakészen kerül átadásra.

A ház praktikus elrendezésének köszönhetően négy külön nyíló szoba és egy tágas amerikai konyhás nappali biztosítja a kényelmes mindennapokat, miközben a korszerű műszaki tartalom alacsony fenntartási költségeket garantál.

Az épület Porotherm 30-as tégla falazattal, 14 cm-es grafitos homlokzati szigeteléssel és 30 cm vastag tetőszigeteléssel készül. A fűtést és a melegvizet 12 kW-os hőszivattyú biztosítja, a teljes ingatlanban padlófűtéssel, míg a hűtést fancoil egységek látják el.

A háromrétegű fehér nyílászárók motoros redőnnyel szerelve kerülnek beépítésre.

A belső burkolatok és szaniterek választhatók:
-csempe 8.000 Ft-ig 180 cm-es magasságig, a fölött 12.000 Ft/m²
-fürdők padlóburkolata 8.000 Ft/m²-ig
-minden helyiség parkettaburkolattal, alátéttel és szegéllyel 5.000 Ft/m²-ig
-terasz burkolata 4.000 Ft/m²-ig
-szaniterek összeghatára 350.000 Ft.

Ez az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik egy modern, praktikusan kialakított, magas műszaki tartalmú, alacsony üzemeltetési költségű, új építésű családi házra vágynak egy kiválóan megközelíthető, mégis nyugodt környéken.

INGYENES hitel tanácsadás, CSOK Plusz - Otthon Start ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.

- Egyedi, bankfiókban nem elérhető kamat- és díjkedvezmények
- Hitelképesség vizsgálat
- Idő, energia és pénz megtakarítás
- Teljes hivatali ügyintézés

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését vagy egyéb információra van szüksége hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395298

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1069 e Ft
937 e Ft -14%
966 e Ft -11%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
169.99 M Ft m Ft
183.5 m Ft 7%
238 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139.999 M Ft
7 szoba
254 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Pannónia utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

96 M Ft
3 szoba
72 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
96 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

250 M Ft
7 szoba
260 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

162 M Ft
6 szoba
227 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

174.9 M Ft
5 szoba
210 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
57 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Bajza utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

48.9 M Ft
1 szoba