BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 11 kép 1/14
107 000 000 Ft107 M Ft 1 070 000 Ft/m2
2 szoba
100 m²
építés éve:1978

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 614 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 323
Zsebő Miklós
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Egyedi lehetőségekkel teli csendes ház Rákoscsabán!Budapest 17. kerületében nyugodt, kertvárosias részen eladó egy 100 nm-es, azonnal költözhető családi ház 614 nm-es telken. 2 szoba + hall Téli kert (plusz szoba lehetőség) Fedett terasz + fedett kocsibeálló Pince, padlás, 2 spájz Kerti ház galériával Intim kert gyümölcsfákkal, kúttal, automata locsolórendszerrel Csendes utca, mégis minden közel: iskola, bolt, M0 pár perc Nem egy tökéletes ház hanem egy jól alakítható otthon.Pont ezért keresik most sokan. Ha lát benne fantáziát, érdemes megnéznie az ilyen ingatlanok gyorsan gazdára találnak.Kérem keressen, hívjon bizalommal, egyeztessük a megtekintés időpontját.

Referencia szám: HZ084618-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

2 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1070 e Ft
938 e Ft -14%
8 e Ft -12,992%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
107 M Ft m Ft
183.6 m Ft 42%
1.2 m Ft -8,822%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

215 M Ft
7 szoba
220 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

250 M Ft
7 szoba
260 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 szoba
66 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Dobos István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
212 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

256 M Ft
5 szoba
250 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

349.9 M Ft
6 szoba
420 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
4 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

39 M Ft
18 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

190 M Ft
3 szoba
101 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

173.4 M Ft
5 szoba
108 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
5 szoba
180 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

142.9 M Ft
7 szoba
217 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület