River Life

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Pásztorfalva utca

+ 17 kép 1/20
264 990 000 Ft264.99 M Ft 1 255 877 Ft/m2
5 szoba
211 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 798 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Szentesi Zsuzsanna
Duna House - Október 6. utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Luxus-Kényelem-Stílus a XVII. kerületben!A 798 nm-es telken 211 nm-es csodás ház várja tulajdonosát.
A kifinomult, prémium minőségű otthonjellemzői:- Amerikai konyhás nappali, 4 szoba, 2 fürdőszoba, vendégmosdó, mosószoba, kamra, borospince- Hálószoba fürdőszobával, nagy gardróbbal- Egyedi tervezésű Szaunaking Finn szauna- Hőszivattyús mennyezeti hűtéssel, padlófűtéssel, kiegészítőként hűtő-fűtő klímákkal- 18,5 nm-es terasz Wellis energiatakarékos jacuzzival- 2 férőhelyes gépkocsibeálló - 6 kW-os napelem rendszer- AA++-os energetikai besorolás- Okosotthon rendszer 
Mindenkinek ajánlom  ezt a prémium minőségű otthont!Várom megtisztelő hívásukat!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákoskeresztúr m² ár
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1256 e Ft
941 e Ft -33%
937 e Ft -34%
966 e Ft -30%
Ennek az ára
Rákoskeresztúr átlagár
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
264.99 M Ft m Ft
255.4 m Ft -4%
183.5 m Ft -44%
238 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Pásztorfalva utca

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Budapest 17. kerület - kertváros
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
5 szoba
155 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
9 szoba
373 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

349.9 M Ft
6 szoba
420 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft