BAM Living

Eladó családi ház
Budapest, XVII. kerület

+ 17 kép 1/20
138 000 000 Ft138 M Ft 1 232 143 Ft/m2
5 szoba
112 m²
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 613 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998819
Király Mária
Új-Lak Bázis Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Napfényes otthon, csendes környéken, modern köntösben Rákoskerten!

Ez a ház ideális lehet családoknak, összeköltözőknek és azoknak akik szeretnének nyugalmat a hétköznapjaikba!

Elhelyezkedését tekintve a 17.kerület egyik legnyugodtabb, közlekedési szempontból pedig az egyik legjobb helyen fekvő részén található, hiszen a Pesti út 2 percre, az M0-s autóút, valamint a bevásárlási lehetőségeket biztosító Maglódi Auchan, BAUHAUS barkácsáruház, a DECATHLON sportüzlet is 5-5 percre található egyaránt.

2018-ban épült, tégla falazattal, 10 cm hőszigeteléssel, modern, 3 rétegű nyílászárókkal szerelték. A fűtésről és a melegvízről korszerű, karbantartott gázcirkó gondoskodik, melyhez tartozik egy melegvíz tároló is.
Az ingatlan dél-nyugati tájolásának és hatalmas üvegfelületeinek köszönhetően egész nap világos, a nappaliban padlófűtés gondoskodik komfortról.
Az alsó szinten található egy hálószoba is, zuhanyzós fürdőszoba WC-vel, háztartási helyiség, és egy kamra is. Az emeleten található 3 hálószoba, egy kádas fürdőszoba, a kényelemérzetet pedig a közlekedőben elhelyezett a klíma növeli.

A kertben található egy teljesen elszeparált, tujákkal kerített kavicsos terület is, melynél sütögető található, így ha teljes nyugodtságban szeretnének ebédelni, olvasni, vagy csak pihenni, bátran megtehetik.

Ajánlom ezt a házat olyanoknak, akik fárasztó hétköznapok után szeretnék élvezni a leendő otthonuk nyújtotta kényelmet és privát szférát!

Megtekintéssel kapcsolatban keressen bátran, állok rendelkezésére a hét minden napján!

Referencia szám: HZ057192

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1232 e Ft
937 e Ft -32%
966 e Ft -28%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
138 M Ft m Ft
183.5 m Ft 25%
238 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület, Rákoskeresztúr
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

162 M Ft
6 szoba
227 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

179.9 M Ft
10 szoba
317 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

94.9 M Ft
6 szoba
220 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
XVII. kerület, Rákoscsaba-újtelep, Dallamos utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

108.9 M Ft
3 szoba
120 m²
XVII. kerület, Rákoshegy, Dobos István utca
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
212 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

279 M Ft
9 szoba
270 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

350 M Ft
3 + 1 szoba
180 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

180 M Ft
6 szoba
226 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás